Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Gatvės Suolas

Ola

Gatvės Suolas Šis suoliukas, suprojektuotas laikantis ekologinio projektavimo strategijų, pakelia gatvės baldus į naują lygį. Lygiai taip pat namuose, miesto ar natūralioje aplinkoje, skysčių linijos sukuria įvairias sėdėjimo galimybes viename suole. Naudojamos medžiagos yra perdirbtas aliuminis pagrindui ir plienas sėdynei, pasirinktas dėl perdirbamų ir patvarių savybių; jo spalva yra ryški ir atspari milteliais dažyta danga, ideali naudoti lauke bet kokioms oro sąlygoms. Sukurta Meksikos mieste Daniel Olvera, Hiroshi Ikenaga, Alice Pegman ir Karime Tosca.

Maišytuvas

Amphora

Maišytuvas „Amphora“ serija yra skirta sujungti praeitį ir ateitį bei suteikia galimybę pajusti pagrindines ir funkcines senovės formas. Tomis dienomis nebuvo taip lengva padaryti pasiekiamą mūsų gyvybės šaltinį. Neįprasta maišytuvo forma yra kilusi iš šimtmečių anksčiau, tačiau jo vandens taupymo kasetė ateina rytoj. Iš senovės gatvių fontanų suprojektuotas retro maišytuvas suteikia estetinį įspūdį jūsų vonios kambariams.

Praustuvas

Serel Wave

Praustuvas SEREL Wave praustuvas užima savo vietą šiuolaikiškuose vonios kambariuose, pasižyminčiuose išskirtinėmis linijomis, funkcionaliais sprendimais ir įspūdinga kokybe. Praustuvas SEREL Wave; nors tai keičia dabartinį dvigubo praustuvo suvokimą su unikalia dubenėlio forma, tai taip pat apima suaugusiojo ir vaiko naudojimą kartu su estetiniu pavidalu. Tai ne tik naudojamas kaip vaikų baseinas, bet ir šlavimo bei batų valymo funkcija, naudojama islamo kultūroje. Bendras požiūris į praustuvo dizainą yra modernizmas ir funkcionalizmas. Šis požiūris daro didelę įtaką dizainui.

Vonios Kambarys

LOTUS

Vonios Kambarys Atspindys lotoso gėlių vonios kambariuose ... „Lotus“ vonios kambarys buvo įgyvendintas įkvėpiant lotoso gėlių lapų formos. Konfucijaus filosofiją dėstantis Zhou Dunyi teigė: „Man patinka lotoso gėlė, nes ji auga purve ir niekada nešvari“. jo diskursas. Lotoso lapai yra purvo repelentai, kaip teigiama čia. Gaminant seriją buvo imituojama lotoso gėlės lapų struktūra

Patalpų Apšvietimas

Jordan Apotheke

Patalpų Apšvietimas Palaikydami išraiškingą vaistinės interjero architektūrą, funkciniai šviestuvai netrukdo savo išvaizda ir atkreipia dėmesį į šviesos poveikį, o ne į jų armatūros dizainą. Pagrindiniam apšvietimui skirti šviestuvai yra integruoti į pakabinamus šviestuvus, atspindinčius baldų formą, arba montuojami pakabinamų lubų šonuose, kad jie būtų kuo laisvesni nuo apatinių šviestuvų. Taigi vartotojai gali sutelkti dėmesį į šviesos kelią, vedantį pro vaistinę, susidedantį iš RGB-LED apšvietimu apšviestų plytelių, atitinkančių panašiai dinamiškai apšviestų skaitiklių spalvą.

Tai Ant Sienos Pakabinama Wc Keptuvė

SEREL Purity

Tai Ant Sienos Pakabinama Wc Keptuvė Nors „Purity“ tualetinis dubuo dominuoja švelnių perėjimų metu, jis taip pat palieka paprastą ir minimalų vėsą aplinkoje. Tai ne tik paveikia savo vartotoją savo estetika, bet ir sutinka švarą bei nekaltumą ir gerbia gamtą. Bendras požiūris į lengvai išmontuojamų, užrakinamų mechaninių tualeto sėdynių komplektų dizainą yra funkciniai valdymo mygtukai, kuriuos reikia įstatyti į vidinę dangtelio komplekto dalį. Mygtukai, su kuriais kontaktuoja vartotojas, dedami tose vietose, kurios yra sunkiausiai nešvarios, taigi tai suteikia papildomo pranašumo higienos srityje.