Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Taburetė

Kagome

Taburetė „Shinn Asano“ sukurtas grafinio dizaino fonas. „Sen“ yra 6 dalių plieninių baldų kolekcija, paverčianti 2D linijas 3D formomis. Kiekvienas kūrinys, įskaitant „kagome taburetę“, buvo sukurtas linijomis, kurios sumažina perteklių, kad išreikštų formą ir funkcionalumą įvairiose srityse, įkvėptos unikalių šaltinių, tokių kaip tradiciniai japonų amatai ir modeliai. „Kagome“ taburetė yra pagaminta iš 18 stačiakampių trikampių, kurie palaiko vienas kitą, ir žiūrint iš viršaus sudaro tradicinį japonų amatų modelį „kagome moyou“.

Pritaikomas Viskas Viename Kompiuteris

BENT

Pritaikomas Viskas Viename Kompiuteris Sukurtas masinio pritaikymo principu, geriau tenkinant vartotojo poreikius, neperžengiant masinės produkcijos galimybių. Pagrindinis šio projekto iššūkis buvo iškelti dizainą, kuris tenkintų skirtingus keturių vartotojų grupių poreikius, atsižvelgiant į masinės gamybos apribojimus. Trys pagrindiniai pritaikymo elementai yra apibrėžti ir naudojami norint atskirti produktą šioms vartotojų grupėms: 1.skelbimas ekrane2 ekrano aukščio reguliavimas3.klaviatūros ir skaičiuotuvo kombinacija. Kaip sprendimas pridedamas pritaikomas antrinis ekrano modulis, o unikalus tinkinamas klaviatūros ir skaičiuotuvo derinys yra

Lempa

Hitotaba

Lempa „Shinn Asano“ sukurtas grafinio dizaino fonas. „Sen“ yra 6 dalių plieninių baldų kolekcija, paverčianti 2D linijas 3D formomis. Kiekvienas kūrinys, įskaitant „hitotaba lempą“, buvo sukurtas linijomis, kurios sumažina perteklių, kad išreikštų formą ir funkcionalumą įvairiose srityse, įkvėptos unikalių šaltinių, tokių kaip tradiciniai japonų amatai ir modeliai. „Hitotaba“ lempą įkvėpė vaizdingas vaizdas į Japonijos kaimą, kur ryžių šiaudų ryšuliai pakabinti žemyn, kad po derliaus nuėmimo jie išdžiūtų.

Teatro Kėdė

Thea

Teatro Kėdė MENUT yra dizaino studija, orientuota į vaikų dizainą, kurios aiškus tikslas yra atjungti tiltą su suaugusiesiems skirtu dizainu. Mūsų filosofija yra pasiūlyti novatorišką šiuolaikinės šeimos gyvenimo viziją. Pristatome teatro kėdę THEA. Atsisėskite ir dažykite; susikurti savo istoriją; ir paskambink draugams! „THEA“ židinys yra užpakalinė dalis, kurią galima naudoti kaip sceną. Apatinėje dalyje yra stalčius, kuris atidarius slepia kėdės nugarą ir suteikia galimybę „lėlininkui“ išlaikyti tam tikrą privatumą. Vaikai suras pirštų lėles stalčiuose iki sceninių parodų su savo draugais.

Modulinė Interjero Dizaino Sistema

More _Light

Modulinė Interjero Dizaino Sistema Modulinė sistema, surenkama, išardoma ir ekologiškai tvari. „More_Light“ turi žalią sielą ir ja labai lengva naudotis. Dėl kvadratinių modulių ir bendros sistemos lankstumo jis yra novatoriškas ir idealus patenkinti visus mūsų kasdienius poreikius. Galima surinkti įvairaus dydžio ir gylio knygų spintas, lentynas, skydo sienas, vitrinas, sieninius blokus. Dėl plataus apdailos, spalvų ir faktūrų asortimento, jo asmenybę galima dar labiau sustiprinti pritaikant dizainą. Skirtas namų projektavimui, darbo erdvėms, parduotuvėms. Taip pat galima su kerpėmis viduje. caporasodesign.it

Šiša, Kaljanas, Siauras

Meduse Pipes

Šiša, Kaljanas, Siauras Elegantiškas ekologiškas linijas įkvepia povandeninis jūros gyvenimas. Šaha vamzdis, tarsi paslaptingas gyvūnas, gyvas kiekvieną kartą įkvėpus. Mano dizaino idėja buvo atskleisti visus įdomius procesus, vykstančius vamzdyje, tokius kaip burbuliavimas, dūmų srautas, vaisių mozaika ir žibintų žaismas. Aš tai pasiekiau padidindamas stiklo santykį ir daugiausia padidindamas funkcinę sritį iki akių lygio, o ne tradicinius šašlykų vamzdžius, kur jos beveik paslėptos žemės lygyje. Naudojant kokteiliams tikrus vaisių gabaliukus stiklinėje korpuso dalyje, patirtis pakyla iki naujo lygio.