Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Stalas, Estakada, Cokolis

Trifold

Stalas, Estakada, Cokolis Trifoldo formą parodo trikampių paviršių derinys ir unikali sulankstoma seka. Jis turi minimalistinį, tačiau sudėtingą ir skulptūrinį dizainą, kiekvienu žvilgsnio kampu atskleidžia unikalią kompoziciją. Dizainas gali būti pritaikytas įvairiems tikslams nepakenkiant jo konstrukciniam vientisumui. „Trifold“ yra skaitmeninių gamybos metodų ir naujų gamybos technologijų, tokių kaip robotika, naudojimo pavyzdys. Gamybos procesas buvo sukurtas bendradarbiaujant su robotų gamybos įmone, kuri specializuojasi metalų lankstyme su 6 ašių robotais.

Žaislas

Movable wooden animals

Žaislas Įvairūs gyvūnų žaislai juda skirtingais būdais, paprasti, bet linksmi. Abstrakčios gyvūno formos sugeba įsivaizduoti vaikus. Grupėje yra 5 gyvūnai: kiaulė, antis, žirafa, sraigė ir dinozauras. Anties galva juda iš dešinės į kairę, kai jūs jį pakeliate nuo stalo, jums atrodo „NE“; Žirafos galva gali judėti aukštyn ir žemyn; Kiaulės nosis, sraigės ir dinozaurų galvos juda iš vidaus į išorę, kai pasukate uodegas. Visi judesiai priverčia žmones šypsotis ir priversti vaikus žaisti įvairiais būdais, pavyzdžiui, traukti, stumti, pasukti ir pan.

Roly Poli, Kilnojamieji Mediniai Žaislai

Tumbler" Contentment "

Roly Poli, Kilnojamieji Mediniai Žaislai Kaip turėti vaivorykštę? Kaip apkabinti vasaros vėją? Mane visada paliečia kai kurie subtilūs dalykai ir jaučiuosi labai patenkinta ir laiminga. Kaip laikyti ir kaip turėti? Užtenka tiek pat, kiek ir šventė. Norėčiau įvairias medžiagas formuoti paprastai ir juokingai. Leiskite vaikams žaisti su jais, kad atpažintų fizinį pasaulį, sužadintų vaizduotę ir padėtų suprasti juos supančią aplinką.

Lopšys, Supamosios Kėdės

Dimdim

Lopšys, Supamosios Kėdės Lisse Van Cauwenberge sukūrė šį savotišką daugiafunkcį sprendimą, kuris tarnauja ir kaip supamosios kėdės, ir kaip lopšys, kai dvi „Dimdim“ kėdės yra sujungtos. Kiekviena arkliukas yra pagamintas iš medžio su plieninėmis atramomis ir baigtas graikinių riešutų lukštu. Dvi kėdės gali būti pritvirtintos viena prie kitos dviem sėdynėmis, esančiomis po sėdyne, kad būtų suformuotas kūdikio lopšys.

Arbatinukas Ir Arbatinukai

EVA tea set

Arbatinukas Ir Arbatinukai Šis viliojančiai elegantiškas arbatinukas su derančiais puodeliais turi nepriekaištingą užpilą ir yra malonumas iš jo pasimėgauti. Neįprasta šio arbatos puodo forma, kai snapelis susimaišo ir išauga iš kūno, ypač gerai tinka. Puodeliai yra universalūs ir liečiami, kad jie neliktų jūsų rankose skirtingais būdais, nes kiekvienas žmogus turi savo požiūrį į puodelio laikymą. Tiekiamas blizgančiai baltas su sidabruotu žiedu arba juodu matiniu porcelianu su blizgiu baltu dangčiu ir baltais kraštais puodeliais. Viduje įmontuotas nerūdijančio plieno filtras. MATMENYS: arbatinukas: 12,5 x 19,5 x 13,5 puodeliai: 9 x 12 x 7,5 cm.