Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Mopedas

Cerberus

Mopedas Ateities transporto priemonėse pageidaujama didelių variklių konstrukcijos pažangos. Tačiau išlieka dvi problemos: efektyvus degimas ir patogumas naudoti. Tai apima vibraciją, transporto priemonės valdymą, degalų prieinamumą, vidutinį stūmoklio greitį, patvarumą, variklio tepimą, alkūninio veleno sukimo momentą ir sistemos paprastumą bei patikimumą. Šiame atskleidimo aprašyme aprašomas naujoviškas 4 taktų variklis, kuris vienu metu užtikrina patikimumą, efektyvumą ir mažą išmetamųjų teršalų kiekį vienoje konstrukcijoje.

Medinis Žaislas

Cubecor

Medinis Žaislas Cubecor yra paprastas, bet sudėtingas žaislas, metantis iššūkį vaikų mąstymo ir kūrybiškumo galiai, supažindinantis juos su spalvomis ir paprastais, vienas kitą papildančiais bei funkciniais priedais. Vieną prie kito pritvirtinus nedidelius kubelius, rinkinys bus pilnas. Dalimis naudojamos įvairios paprastos jungtys, įskaitant magnetus, lipdukus ir kaiščius. Surandant ryšius ir sujungiant juos tarpusavyje, kubas užbaigiamas. Taip pat sustiprina jų trimatį supratimą, įtikindamas vaiką užbaigti paprastą ir pažįstamą tomą.

Abažūras

Bellda

Abažūras Lengvai montuojamas, pakabinamas šviestuvo gaubtas, kuris tiesiog tinka bet kokiai lemputei, nereikalaujant jokių įrankių ar elektros žinių. Gaminių dizainas leidžia vartotojui jį tiesiog užsidėti ir nuimti nuo lemputės be didelių pastangų, kad būtų sukurtas vizualiai malonus apšvietimo šaltinis nebrangiame ar laikinajame būste. Kadangi šio gaminio funkcionalumas yra įterpiamas į savo formą, gamybos kaštai yra panašūs į įprasto plastikinio vazono. Galimybė individualizuoti pagal vartotojo skonį, dažant ar pridedant bet kokių dekoratyvinių elementų sukuria unikalų charakterį.

Jachta

Atlantico

Jachta 77 metrų Atlantico yra pramoginė jachta, turinti plačias lauko erdves ir plačias vidaus erdves, kurios leidžia svečiams mėgautis jūros vaizdais ir su ja susisiekti. Projektavimo tikslas buvo sukurti modernią jachtą su nesenstančia elegancija. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas proporcijoms, kad profilis būtų žemas. Jachtoje yra šeši deniai su patogumais ir paslaugomis, kaip sraigtasparnių nusileidimo aikštelė, švelnūs garažai su greitaeigiu kateriu ir vandens motociklu. Šešiose apartamentų kajutėse priima dvylika svečių, o savininkas turi denį su lauko poilsio erdve ir sūkurine vonia. Yra lauko ir 7 metrų vidinis baseinas. Jachta turi hibridinį variklį.

Žaislas

Werkelkueche

Žaislas Werkelkueche yra lytims atvira veiklos darbo vieta, leidžianti vaikams pasinerti į laisvų žaidimų pasaulius. Jame dera formalios ir estetinės vaikų virtuvės ir darbastalių savybės. Todėl Werkelkueche siūlo įvairias galimybes žaisti. Lenktą faneros stalviršį galima naudoti kaip kriauklę, dirbtuves ar slidinėjimo trasą. Šoniniuose skyriuose galima laikyti ir pasislėpti arba iškepti traškius vyniotinius. Spalvingų ir keičiamų priemonių pagalba vaikai gali realizuoti savo idėjas ir žaismingai mėgdžioti suaugusiųjų pasaulį.

Apšvietimo Elementai

Collection Crypto

Apšvietimo Elementai „Crypto“ yra modulinė apšvietimo kolekcija, nes ji gali plėstis tiek vertikaliai, tiek horizontaliai, priklausomai nuo to, kaip pasiskirstę atskiri stiklo elementai, sudarantys kiekvieną konstrukciją. Idėja, kuri įkvėpė dizainą, kilo iš gamtos, ypač primenant ledo stalaktitus. Kripto gaminių ypatumas slypi gyvybingame pūstame stikle, leidžiančiame šviesai labai švelniai sklisti įvairiomis kryptimis. Gamyba vyksta naudojant visiškai rankų darbo procesą, o galutinis vartotojas nusprendžia, kaip bus sudaryta galutinė instaliacija, kiekvieną kartą vis kitaip.