Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Katalogas

Classical Raya

Katalogas Vienas dalykas apie Hari Raya - tai, kad nesenstančios praeities Raya dainos iki šiol tebėra artimos žmonių širdžiai. Kas gali būti geresnis būdas padaryti visa tai, nei naudojant „Klasikinės Rajos“ temą? Norėdami parodyti šios temos esmę, dovanų kliūčių katalogas yra skirtas priminti seną vinilo plokštelę. Mūsų tikslas buvo: 1. Sukurti specialų dizainą, o ne puslapius, sudarytus iš gaminio vaizdų ir jų atitinkamų kainų. 2. Sukurti klasikinės muzikos ir tradicinių menų įvertinimo lygį. 3. Ugdykite Hari Raya dvasią.

Interaktyvi Meno Instaliacija

Pulse Pavilion

Interaktyvi Meno Instaliacija „Pulsų paviljonas“ yra interaktyvi instaliacija, vienijanti šviesą, spalvas, judesį ir garsą daugiajutime. Išorėje tai yra paprasta juoda dėžutė, tačiau įžengus į vidų, pasinerti į iliuziją, kad led lempos, pulsuojantis garsas ir ryški grafika sukuria kartu. Spalvinga parodos tapatybė kuriama paviljono dvasia, naudojant grafiką iš paviljono vidaus ir pagal užsakymą sukurtą šriftą.

Komercinė Animacija

Simplest Happiness

Komercinė Animacija Kinijos zodiake 2019-ieji yra kiaulės metai, todėl „Yen C“ suprojektavo supjaustytą kiaulę, o kinų kalba „daug karštų filmų“ yra bausmė. Laimingi personažai atitinka kanalo įvaizdį ir laimingus jausmus, kuriuos kanalas nori suteikti savo auditorijai. Vaizdo įrašas yra keturių filmų elementų derinys. Žaisdami vaikai gali geriausiai parodyti gryną laimę ir tikėtis, kad žiūrėdami filmą žiūrovai jausis taip pat.

Renginių Reklama

Typographic Posters

Renginių Reklama Tipografiniai plakatai yra 2013 ir 2015 m. Sukurtų plakatų kolekcija. Šis projektas apima eksperimentinį tipografijos naudojimą, naudojant linijas, modelius ir izometrinę perspektyvą, sukuriančią unikalią suvokimo patirtį. Kiekvienas iš šių plakatų yra iššūkis susisiekti su vieninteliu tipu. 1. Plakatas, skirtas paminėti Felikso Beltrano 40-metį. 2. Plakatas, skirtas švęsti Geštalto instituto 25-ąsias metines. 3. Plakatas, kuriame protestuojama dėl dingusių 43 studentų Meksikoje. 4. Dizaino konferencijos „Aistra ir dizainas“ plakatas. 5. Juliano Carillo „Trylika garsų“.

Nešiojamas Prabangos Menas

Animal Instinct

Nešiojamas Prabangos Menas Niujorko skulptoriaus ir meno juvelyro Christopherio Rosso nešiojama prabangios dailės kolekcija „Animal Instinct“ yra gyvūnams įkvėptų, riboto leidimo kūrinių, kuriuos pats menininkas yra iš senovinio sidabro, 24 karatų aukso ir Bohemijos stiklo, serija. Protingai nubrėžusios ribas tarp meno, papuošalų, haute couture ir prabangaus dizaino, skulptūriniai diržai sukuria unikalius, provokuojančius teiginius, suteikiančius kūnui gyvūno meno sampratą. Suteikiantys galią, traukiantys dėmesį ir originalūs, nesenstantys teiginiai yra skulptūrinės formos moteriškų gyvūnų instinkto tyrinėjimas.

Skaitmeninė Transformacija

Tigi

Skaitmeninė Transformacija Vienas iš ikoniškiausių plaukų mados subjektų ketina žengti drąsų žingsnį į skaitmeninį tinkamumą. „Professional dot com“ ir „Tigi Color Copyright“ asortimentų pertvarkymas buvo valdomas derinant dailininkų sukurtą individualų turinį, šiuolaikinių fotografų dalyvavimą ir dar nematytas dizaino išraiškas skaitmeninėje erdvėje. Puikūs, bet ryškūs kontrastai tarp technikos ir amato. Pagaliau „Tigi“ nurodo sveiką žingsnis po žingsnio požiūrį į tikrąją skaitmeninę transformaciją nuo 0 iki 100.