Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Meno Instaliacija

Pretty Little Things

Meno Instaliacija „Pretty Little Things“ tyrinėja medicininių tyrimų pasaulį ir įmantrius vaizdus, matomus po mikroskopu, iš naujo interpretuodamas juos į šiuolaikinius abstrakčius raštus per ryškios fluro spalvos paletės sprogimus. Daugiau nei 250 metrų ilgio ir daugiau nei 40 atskirų kūrinių tai yra didelio masto instaliacija, pristatanti tyrimų grožį visuomenės akims.

Instaliacija

The Reflection Room

Instaliacija Įkvėptas raudonos spalvos, simbolizuojančios sėkmę Kinijos kultūroje, „Apmąstymų kambarys“ yra erdvinė patirtis, sukurta vien tik iš raudonų veidrodžių, kad būtų sukurta begalinė erdvė. Viduje tipografija vaidina auditorijos ryšį su kiekviena iš pagrindinių kinų Naujųjų metų vertybių ir skatina žmones apmąstyti, kokie buvo ir kokie bus metai.

Įvykių Aktyvinimas

Home

Įvykių Aktyvinimas Namai apima savo asmeninių namų nostalgiją ir yra seno ir naujo derinys. „Vintage 1960“ paveikslai dengia galinę sieną, nedideli asmeniniai paminklai yra išsibarstę po visą ekraną. Visi šie dalykai susipynę į styginių masę, susidedančią į vieną istoriją, kai laukiama ten, kur stovi žiūrovas, ji atskleidžia pranešimą.

Meno Instaliacija

The Future Sees You

Meno Instaliacija Ateitis mato jūsų optimizmo grožį, kurį apėmė jaunas kūrybingas suaugęs žmogus - būsimi jūsų pasaulio mąstytojai, novatoriai, dizaineriai ir menininkai. Dinamiškas vaizdinis pasakojimas, prožengiantis per 30 langų per 5 lygius, akys spindi per gyvą spalvų spektrą, ir kartais atrodo, kad jis seka minią, kai užtikrintai žvelgia į naktį. Per šias akis jie mato ateitį, mąstytoją, novatorių, dizainerį ir menininką: rytojaus kūrybą, kuri pakeis pasaulį.

Cigarečių Filtras

X alarm

Cigarečių Filtras X pavojaus signalas - tai aliarmas rūkaliams, kad jie suprastų, ką daro sau, kol tai daro. Šis dizainas yra naujos kartos cigarečių filtrai. Šis dizainas gali tinkamai pakeisti brangią reklamą prieš rūkymą, be to, ji daro didesnę įtaką rūkalių protui nei bet kuri kita neigiama reklama. Jos struktūra yra labai paprasta, filtrai antspauduojami nematomu rašalu, uždengiančiu neigiamą eskizo sritį. su kiekvienu puffu eskizas pasirodys aiškesnis, taigi su kiekvienu puffu pamatysite, kad jūsų širdis vis tamsėja ir žinote, kas su jumis vyksta.

Magnio Pakuotė

Kailani

Magnio Pakuotė „Arome“ agentūros „Kailani“ pakuotės grafinės tapatybės ir meninės linijos darbai yra pagrįsti minimaliu ir švariu dizainu. Šis minimalizmas atitinka produktą, kuriame yra tik vienas ingredientas - magnis. Pasirinkta tipografija yra tvirta ir spausdinta. Tai apibūdina tiek mineralinio magnio stiprumą, tiek produkto stiprumą, kuris atkuria gyvybingumą ir energiją vartotojams.