Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Prekės Ženklo Identitetas

SATA | BIA - Blue Islands Açor

Prekės Ženklo Identitetas BSA yra Atlanto dangaus vietinių paukščių simbolis, sklandantis mintimis ir svajonėmis virš šalių, gamtos pilotas, gabenantis žmones, prisiminimus, verslą ir įmones. SATA metu BSA visada simbolizuos devynių salyno salų sąjungą vienu atlanto iššūkiu: paimk Azorų vardą pasauliui ir parodyk pasaulį Azorų saloms. BSA - Mėlynųjų salų asoras - iš naujo išrastas paukščių paukštis acoris, tiesus, įkvėptas prototipų futurizmo, paremtas unikaliu genetiniu kodu, nesimetriškas, ryškus ir spalvotas kaip devynios Azorų salos.

Skaitmeninis Interaktyvus Žurnalas

DesignSoul Digital Magazine

Skaitmeninis Interaktyvus Žurnalas Žurnalas „Filli Boya Design Soul“ skaitytojams skirtingai ir maloniai paaiškina spalvų svarbą mūsų gyvenime. „Design Soul“ turinyje yra plati sritis nuo mados iki meno; nuo dekoravimo iki asmens priežiūros; nuo sporto iki technologijų ir net nuo maisto ir gėrimų iki knygų. Be garsių ir įdomių portretų, analizės, naujausių technologijų ir interviu, žurnale taip pat pateikiamas įdomus turinys, vaizdo įrašai ir muzika. Žurnalas „Filli Boya Design Soul“ leidžiamas kas ketvirtį „iPad“, „iPhone“ ir „Android“.

Cigaretė / Guminė Šiukšliadėžė

Smartstreets-Smartbin™

Cigaretė / Guminė Šiukšliadėžė Pakartotinai patentuota šiukšliadėžė su unikaliomis galimybėmis. „Smartbin ™“ papildo esamą gatvių infrastruktūros montavimą kaip dvigubą atlošą prie bet kokio dydžio ar formos lempos stulpo ar iškabos arba solo formato ant sienų, turėklų ir cokolio. Tai sukuria naują, netikėtą esamo gatvių turto vertę, kad būtų galima sukurti patogių, nuspėjamai esančių cigarečių ir gumos šiukšliadėžių tinklus, kurie visada yra pasiekiami, nepridedant griozdo prie gatvės scenos. „Smartbin“ keičia gatvių priežiūrą visuose pasaulio miestuose, sudarydamas sąlygas veiksmingai reaguoti į cigarečių ir dantenų šiukšles.

Svetainė

Illusion

Svetainė Žurnalas „Scene 360“ 2008 m. Pristato iliuziją ir greitai tampa sėkmingiausiu jo projektu, aplankytu daugiau nei 40 milijonų. Ši svetainė skirta pristatyti nuostabius meno, dizaino ir filmų kūrinius. Nuo hiperrealistinių tatuiruočių iki stulbinančių peizažo nuotraukų, pasirinkę įrašus skaitytojai dažnai privers pasakyti „WOW!“

Dovanų Dėžutė

Jack Daniel's

Dovanų Dėžutė Prabangi dovanų dėžutė Jack Daniel's Tenesio viskiui yra ne tik įprasta dėžutė su buteliu viduje. Ši unikali pakuotės konstrukcija buvo sukurta ne tik dėl puikios dizaino savybių, bet ir dėl to, kad tuo pačiu metu būtų galima saugiai tiekti butelius. Dėl didelių atidarytų langų matome visą dėžę. Šviesa, sklindanti tiesiai per dėžę, pabrėžia originalią viskio spalvą ir produkto grynumą. Nors abi dėžutės pusės yra atviros, sukimo standumas yra puikus. Dovanų dėžutė yra visiškai pagaminta iš kartono ir yra matinė, laminuota karšto štampavimo ir įspaudų elementais.

Komoda

Labyrinth

Komoda „ArteNemus“ labirintas yra komoda, kurios architektūrinę išvaizdą pabrėžia vingiuotas faneros kelias, primenantis miesto gatves. Nepaprasta stalčių koncepcija ir mechanizmas papildo jos nepakankamą brėžinį. Kontrastingos klevo ir juodojo juodmedžio lukšto spalvos bei aukštos kokybės meistriškumas pabrėžia išskirtinę Labirinto išvaizdą.