Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Parodų Kabina

Onn Exhibition

Parodų Kabina „Onn“ yra aukščiausios kokybės rankų darbo gaminys, kuriame maišomos tradicijos ir šiuolaikiniai dizainai per kultūros vertybių meistrus. „Onn“ medžiagos, spalvos ir gaminiai yra įkvėpti gamtos, kuri tradicinius personažus nušviečia su blizgesio skoniu. Parodos stendas buvo pastatytas taip, kad atkartotų gamtos sceną, naudodamas medžiagas, kurios komplimentuojamos kartu su gaminiais, kad pats taptų suderintu meno kūriniu.

Kalendorius

calendar 2013 “Farm”

Kalendorius Ferma yra kitetinis popierinis gyvūnų kalendorius. Visiškai sukomplektuotas, tai sudaro puikų miniatiūrinį ūkį, kuriame yra šeši skirtingi gyvūnai. Gyvenimas su dizainu: Kokybiški dizainai turi galią pakeisti erdvę ir pakeisti jos vartotojų protus. Jie siūlo patogumą pamatyti, laikyti ir naudoti. Juos užburia lengvumas ir staigmenos elementas, praturtinantis erdvę. Originalūs mūsų produktai sukurti remiantis „Gyvenimas su dizainu“ koncepcija.

Palto Stendas

Lande

Palto Stendas „Paltos stendas“ buvo dizainas, kaip labai dekoratyvi ir funkcionali biuro skulptūra, meno ir funkcijos sintezė. Buvo manoma, kad kompozicija yra estetinė forma, norint pagražinti biuro erdvę ir apsaugoti šiuolaikiškiausią įmonės drabužį - „Blazer“. Galutinis rezultatas yra labai energingas ir rafinuotas kūrinys. Gaminant ir parduodant kūrinį, dizainas turėjo būti lengvas, stiprus ir masiškai gaminamas.

Led Pakabinama Lempa

Stratas.07

Led Pakabinama Lempa Aukšto lygio apdorojimas ir kiekvienos detalės meistriškumas siekia sukurti paprastą, švarų ir nesenstantį dizainą. Ypač „Stratas.07“, pasižyminti tobulai simetriška forma, visiškai atitinka šios specifikacijos taisykles. Integruotas „Xicato XSM Artist“ serijos LED modulis turi spalvų perteikimo indeksą> / = 95, šviesumą 880 lm, galią 17 W, spalvų temperatūrą 3000 K - šiltai baltą (2700 K / 4000 K galima įsigyti pagal pareikalavimą) . Gamintojo nurodoma LED modulių eksploatavimo trukmė yra 50 000 valandų - L70 / B50, o spalva yra vienoda visą gyvenimą (1x2 žingsnių „MacAdams“ per visą gyvenimą).

Kalendorius

calendar 2013 “Rocking Chair”

Kalendorius Šūpuļkrēslas yra laisvai stovintis stalinis kalendorius miniatiūrinės kėdės pavidalu. Vadovaukitės vadovu, kad surinktumėte supamąją kėdę, kuri suplanuota į priekį ir atgal kaip tikra. Rodyti dabartinį mėnesį ant kėdės atlošo, o kitą mėnesį - ant sėdynės. Gyvenimas su dizainu: Kokybiški dizainai turi galią pakeisti erdvę ir pakeisti jos vartotojų protus. Jie siūlo patogumą pamatyti, laikyti ir naudoti. Juos užburia lengvumas ir staigmenos elementas, praturtinantis erdvę. Originalūs mūsų produktai sukurti remiantis „Gyvenimas su dizainu“ koncepcija.

Elektrinis Dviratis

ICON E-Flyer

Elektrinis Dviratis ICON ir „Vintage Electric“ bendradarbiavo kurdami šį nesenstantį elektrinį dviratį. Suprojektuotas ir pastatytas nedidelio tūrio Kalifornijoje, „ICON E-Flyer“ siuva senovinį dizainą su moderniu funkcionalumu, kad būtų sukurtas išskirtinis ir pajėgus asmeninio transporto sprendimas. Funkcijos apima 35 mylių nuotolį, 22 MPH didžiausią greitį (35 MPH lenktynių režime!) Ir dviejų valandų įkrovimo laiką. Išorinė USB jungtis ir įkrovimo jungties taškas, regeneracinis stabdymas ir aukščiausios kokybės komponentai visame. www.iconelectricbike.com