Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Adapterių Sistema Profesionaliam Filmavimui

NiceDice

Adapterių Sistema Profesionaliam Filmavimui „NiceDice-System“ yra pirmasis daugiafunkcis adapteris fotoaparatų pramonėje. Dėl to labai malonu pritvirtinti įrangą su skirtingais skirtingų gamintojų montavimo standartais - tokias kaip žibintai, monitoriai, mikrofonai ir siųstuvai - prie fotoaparato tiksliai taip, kaip reikia pagal situaciją. Net naujus besikeičiančius montavimo standartus arba naujai įsigytą įrangą galima lengvai integruoti į ND sistemą, tik įsigyjant naują adapterį.

Restorano Baro Stogas

The Atticum

Restorano Baro Stogas Restorano žavesys pramoninėje aplinkoje turėtų atsispindėti architektūroje ir apstatyme. Specialiai šiam projektui sukurtas juodas ir pilkas kalkinis tinkas yra vienas iš to įrodymų. Jo unikali, grubi struktūra eina per visus kambarius. Atliekant detalų atlikimą, buvo sąmoningai naudojamos tokios medžiagos kaip žaliavinis plienas, kurio suvirinimo siūlės ir šlifavimo žymės liko matomos. Tokį įspūdį patvirtina ir muntin langų pasirinkimas. Šiems šaltiems elementams kontrastuoja šiltas ąžuolas, rankomis obliuotas silkės parketas ir pilnai apželdinta siena.

Šviestuvas

vanory Estelle

Šviestuvas Estelle sujungia klasikinį dizainą – cilindrinį, rankų darbo stiklinį korpusą su novatoriška apšvietimo technologija, kuri sukuria trimačius apšvietimo efektus ant tekstilinio gaubto. Sąmoningai sukurta tam, kad apšvietimo nuotaikas paverstų emocine patirtimi, Estelle siūlo begalę statinių ir dinamiškų nuotaikų, kurios sukuria įvairiausias spalvas ir perėjimus, valdomus jutikliniu skydeliu ant šviestuvo arba išmaniojo telefono programėle.

Kilnojamas Paviljonas

Three cubes in the forest

Kilnojamas Paviljonas Trys kubeliai – tai įrenginys, pasižymintis įvairiomis savybėmis ir funkcijomis (žaidimų aikštelių įranga vaikams, visuomeniniai baldai, meno objektai, meditacijos kambariai, pavėsinės, nedidelės poilsio erdvės, laukimo kambariai, kėdės su stogais), galintis suteikti žmonėms šviežių erdvinių potyrių. Tris kubus galima lengvai gabenti sunkvežimiu dėl dydžio ir formos. Kalbant apie dydį, įrengimą (pasvirimą), sėdynių paviršius, langus ir pan., kiekvienas kubas yra suprojektuotas charakteringai. Trys kubeliai yra susiję su japonų tradicinėmis minimaliomis erdvėmis, tokiomis kaip arbatos ceremonijos kambariai, pasižymintys kintamumu ir mobilumu.

Daugiafunkcis Kompleksas

Crab Houses

Daugiafunkcis Kompleksas Didžiulėje Silezijos žemumos lygumoje vienas stebuklingas kalnas, apimtas paslapčių rūko, iškilęs virš vaizdingo Sobotkos miesto. Ten, gamtos peizažų apsuptyje ir legendinėje vietoje, planuojama įrengti Krabų namų kompleksą – tyrimų centrą. Kaip miesto atgaivinimo projekto dalis, ji turėtų atskleisti kūrybiškumą ir novatoriškumą. Vieta suburia mokslininkus, menininkus ir vietos bendruomenę. Paviljonų forma įkvėpta krabų, patenkančių į raibuliuojančią žolių jūrą. Naktį jos bus apšviestos, panašios į virš miestelio sklandančias ugniageses.

Stalas

la SINFONIA de los ARBOLES

Stalas Stalas la SINFONIA de los ARBOLES – tai poezijos ieškojimas dizaine... Miškas, žiūrint iš žemės, yra tarsi kolonos, nublankstančios į dangų. Mes negalime jų matyti iš viršaus; miškas iš paukščio skrydžio primena lygų kilimą. Vertikalus tampa horizontalumu ir vis dar išlieka vieningas savo dvilypume. Taip pat stalas la SINFONIA de los ARBOLES primena medžių šakas, kurios sudaro stabilų pagrindą subtiliam stalviršiui, kuris iššūkį traukia gravitacijos jėgai. Tik šen bei ten pro medžių šakas mirga saulės spinduliai.