Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Viešieji Miesto Meno Baldai

Eye of Ra'

Viešieji Miesto Meno Baldai Šio dizaino tikslas yra sujungti senovės Egipto istoriją su futuristine dizaino metodika. Tai yra pažodinis Egipto ikoniškiausių religinių įrankių vertimas į skystą gatvės baldų formą, pasiskolinančią tekančio stiliaus savybes, kai nepritariama jokioms ypatingoms formoms ar dizainui. Akis atstovauja tiek vyrui, tiek moteriai, bendradarbiaujant su Dievo Ra auginimu. Taigi gatvės baldai pateikiami tvirtu dizainu, simbolizuojančiu vyriškumą ir jėgą, o jo kreivos išvaizdos vaizduoja moteriškumą ir grakštumą.

Skaitmeninis Vaizdo Transliavimo Įrenginys

Avoi Set Top Box

Skaitmeninis Vaizdo Transliavimo Įrenginys „Avoi“ yra viena iš naujausių „Vestel“ išmaniųjų priedų, teikiančių daugiausia skaitmeninio transliavimo technologiją televizijos vartotojams. Svarbiausias Avoi veikėjas yra „paslėpta ventiliacija“. Paslėpta ventiliacija leidžia sukurti unikalius ir paprastus dizainus. Naudodamiesi „Avoi“, be skaitmeninių kanalų žiūrėjimo aukštos kokybės, galite klausytis muzikos, žiūrėti filmus ir žiūrėti nuotraukas bei vaizdus per televizoriaus ekraną, valdydami šiuos failus per UI meniu. „Avoi“ operacinė sistema yra „Android V4.2 Jel“

46 Colių Televizorius, Palaikantis Hd Transliaciją,

V TV - 46120

46 Colių Televizorius, Palaikantis Hd Transliaciją, Įkvėptas iš blizgančių atspindinčių paviršių ir veidrodinių efektų. Priekinis užpakalinis gaubtas pagamintas iš plastiko įpurškimo technologijos. Vidurinė dalis pagaminta iš lakštinio metalo liejimo. Atraminis stovas yra specialiai suprojektuotas iš stiklo, nudažyto iš nugaros, ir permatomas kaklas su chromu padengta žiedo detale. Ant paviršių naudojamas blizgesio lygis buvo pasiektas naudojant specialius dažymo procesus.

Led Skėčiai Ir Didelis Sodo Fakelas

NI

Led Skėčiai Ir Didelis Sodo Fakelas Visiškai naujasis „NI Parasol“ iš naujo apibūdina apšvietimą taip, kad tai gali būti daugiau nei šviečiantis objektas. Naujoviškai derindamas saulės vonią ir sodo fakelą, NI atrodo nuovokus, nuo ryto iki vakaro stovintis prie saulės gultų ant baseino ar kitose lauko vietose. Patentuota pirštų jutimo OTC (vieno mygtuko paspaudimo pritvirtinimas) vartotojams leidžia lengvai prisitaikyti prie norimo 3 kanalų apšvietimo sistemos apšvietimo lygio. NI taip pat priima žemos įtampos 12 V šviesos diodų tvarkyklę, kuri generuoja labai mažai šilumos, todėl energiją taupantis energijos tiekimas sistemai suteikia daugiau nei 2000 vnt 0,1 W šviesos diodų.

Šviestuvas

Yazz

Šviestuvas „Yazz“ yra įdomus šviestuvas, pagamintas iš sulankstomų pusiau standžių laidų, leidžiantis vartotojui nusilenkti į bet kokią formą ar formą, kuri tinka jų nuotaikai. Taip pat pridedamas pridedamas lizdas, todėl lengva sujungti daugiau nei vieną įrenginį. „Yazz“ taip pat yra estetiškai patrauklus, patogus naudoti vartotojui ir ekonomiškas. Koncepcija kilo iš idėjos sumažinti apšvietimą iki būtiniausių jo elementų, kaip pagrindinės grožio išraiškos, neprarandant estetinio apšvietimo, nes pramoninis minimalizmas yra pats menas.

Taburetė

Kagome

Taburetė „Shinn Asano“ sukurtas grafinio dizaino fonas. „Sen“ yra 6 dalių plieninių baldų kolekcija, paverčianti 2D linijas 3D formomis. Kiekvienas kūrinys, įskaitant „kagome taburetę“, buvo sukurtas linijomis, kurios sumažina perteklių, kad išreikštų formą ir funkcionalumą įvairiose srityse, įkvėptos unikalių šaltinių, tokių kaip tradiciniai japonų amatai ir modeliai. „Kagome“ taburetė yra pagaminta iš 18 stačiakampių trikampių, kurie palaiko vienas kitą, ir žiūrint iš viršaus sudaro tradicinį japonų amatų modelį „kagome moyou“.