Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Virtuvės Aksesuarai

KITCHEN TRAIN

Virtuvės Aksesuarai Naudojant skirtingus virtuvės instrumentų stilius, be vizualinio susierzinimo sukuriama netvarkinga maisto gaminimo aplinka. Įrašęs trumpai, aš pabandžiau sukurti vieningą šių populiarių virtuvės aksesuarų, paprastai naudojamų visuose namuose, rinkinį. Šis dizainas buvo įkvėptas kūrybiškumo. „Vieninga forma“ ir „maloni išvaizda“ yra dvi jo savybės. Be to, dėl inovatyvios išvaizdos jis bus patenkintas rinka. Tai bus galimybė gamintojui ir klientui, kad 6 indai yra perkami vienoje pakuotėje.

Automatinis Imigracijos Terminalas

CVision MBAS 2

Automatinis Imigracijos Terminalas MBAS 2 buvo sukurtas siekiant paneigti apsaugos produktų pobūdį ir sumažinti bauginimus bei baimę tiek dėl technologinių, tiek psichologinių aspektų. Jos dizainas iš naujo interpretuoja pažįstamus namų kompiuterio elementus, kad kaimo piliečiams būtų patogus vaizdas aplink Tailando sieną. Ekrane rodomi balsai ir vaizdai žingsnis po žingsnio nurodo procesą pirmą kartą naudojantiems vartotojams. Dviejų spalvų tonas pirštų atspaudų kilimėlyje aiškiai nurodo nuskaitymo zonas. „MBAS 2“ yra unikalus produktas, kurio tikslas - pakeisti būdą, kuriuo kertamės per sienas, sudaryti sąlygas keliomis kalbomis ir draugiška, nediskriminuojančia vartotojo patirtimi.

Kėdė

SERENAD

Kėdė Aš gerbiu visų rūšių kėdes. Mano nuomone, vienas iš svarbiausių, klasikinių ir ypatingų dalykų interjero dizaine yra kėdė. „Serenad“ kėdės idėja kilo iš gulbės vandens, kuri pasisuko ir padėjo veidą tarp sparnų. Galbūt blizgantis ir slidus paviršius „Serenad“ kėdėje yra skirtingas ir ypatingas, todėl jis buvo sukurtas tik labai ypatingoms ir nepakartojamoms vietoms.

Fotelis

The Monroe Chair

Fotelis Ryški elegancija, idėjos paprastumas, jaukus, suprojektuotas atsižvelgiant į tvarumą. „Monroe“ kėdė yra bandymas smarkiai supaprastinti fotelio gamybos procesą. Išnaudojamas CNC technologijų potencialas pakartotinai iškirpti plokščią elementą iš MDF, šie elementai yra išleidžiami aplink centrinę ašį, kad suformuotų kompleksiškai išlenktą fotelį. Užpakalinė koja pamažu pereina į atlošą, o porankis į priekinę koją, sukurdamas savitą estetiką, kurią visiškai apibūdina gamybos proceso paprastumas.

Parko Suolas

Nessie

Parko Suolas Šis projektas yra pagrįstas koncepcijos „Nuleisk ir pamiršk“ idėja, tai yra lengvai montuojamas vietoje su minimaliomis įrengimo sąnaudomis atsižvelgiant į esamą miesto aplinkos infrastruktūrą. Tvirtos betono skysčio formos, kruopščiai subalansuotos, sukuria apimančią ir patogią sėdėjimo patirtį.

Hi-Fi Patefonas

Calliope

Hi-Fi Patefonas Pagrindinis „Hi-Fi“ pasukamojo stalo tikslas yra iš naujo sukurti gryniausius ir neužterštus garsus; ši garso esmė yra ir šio projekto galas, ir koncepcija. Šis dailiai pagamintas produktas yra garso skulptūra, atkurianti garsą. Kaip patefonas, jis yra vienas iš geriausių pasiekiamų „Hi-Fi“ patefonų, ir šį neprilygstamą pasirodymą rodo ir sustiprina jo unikali forma ir dizaino aspektai; formos ir funkcijos sujungimas dvasinėje sąjungoje, kad būtų įkūnytas „Calliope“ patefonas.