Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Praustuvas

Vortex

Praustuvas Sūkurio dizaino tikslas yra rasti naują formą, leidžiančią paveikti vandens tekėjimą praustuvėse, kad būtų padidintas jų efektyvumas, prisidedama prie jų naudojimo patirties ir pagerintos estetinės bei semiotinės savybės. Rezultatas yra metafora, gauta iš idealizuoto sūkurio formos, nurodančios nutekėjimą ir vandens tekėjimą, kuris vizualiai nurodo visą objektą kaip veikiantį praustuvą. Ši forma, sujungta su čiaupu, nukreipia vandenį į spiralinį kelią, leidžiantį tuo pačiu vandens kiekiu padengti daugiau grunto, todėl valymui sunaudojama mažiau vandens.

Čiuožimas Minkštu Ir Kietu Sniegu

Snowskate

Čiuožimas Minkštu Ir Kietu Sniegu Originalus „Snow Skate“ yra pateiktas visiškai naujo ir funkcionalaus dizaino - iš kietos medžio raudonmedžio ir su nerūdijančio plieno bėgikliais. Vienas pranašumas yra tas, kad galima naudoti tradicinius odinius batus su kulnu, todėl specialių batų nėra. Riedlentės treniruotės pagrindas yra lengva kaklaraiščio technika, nes dizainas ir konstrukcija yra optimizuoti derinant juos su slidės pločiu ir aukščiu. Kitas lemiamas veiksnys yra bėgikų plotis, optimizuojantis slidės ant kieto ar kieto sniego. Bėgiai yra iš nerūdijančio plieno ir pritvirtinti įsukamais varžtais.

Apšvietimo Struktūra

Tensegrity Space Frame

Apšvietimo Struktūra „Tensegrity“ kosminio rėmo šviesoje naudojamas „RBFuller“ principas „mažiau už daugiau“, kad būtų galima šviestuvą naudoti tik naudojant jo šviesos šaltinį ir elektros laidą. Tamprumas tampa struktūrine priemone, kuria abi kartu veikia ir suspaudimas, ir įtempimas, kad būtų sukurtas iš pažiūros nepertraukiamas šviesos laukas, kurį apibūdina tik jo struktūrinė logika. Jos mastelio keitimas ir gamybos ekonomija kalba apie begalinės konfigūracijos prekę, kurios šviesioji forma grakščiai atlaiko gravitacijos patrauklumą paprastumu, patvirtinančiu mūsų epochos paradigmą: Siekti daugiau, o sunaudoti mažiau.

Konvertuojamas Švietimo Prietaisas

Pupil 108

Konvertuojamas Švietimo Prietaisas 108 mokinys: pigiausias „Windows 8“ konvertuojamas įrenginys, skirtas švietimui. Nauja sąsaja ir visiškai nauja mokymosi patirtis. 108 mokinys, siekdamas geresnių rezultatų švietimo srityje, pereina tiek planšetinius, tiek nešiojamuosius kompiuterius. „Windows 8“ atveria naujas mokymosi galimybes, leidžiančias studentams visapusiškai naudotis jutiklinio ekrano funkcija ir daugybe programų. Dalis „Intel® Education Solutions“, „Mokinys 108“ yra labiausiai prieinamas ir tinkamiausias sprendimas auditorijoms visame pasaulyje.

Pietų Stalas

Chromosome X

Pietų Stalas Valgomojo stalas, skirtas sėdėti aštuoniems žmonėms, bendraujantiems rodyklėmis. Viršuje yra abstraktus X, pagamintas iš dviejų skirtingų detalių, paryškintų gilia linija, o tas pats abstraktus X atsispindi grindyse su pagrindine struktūra. Balta konstrukcija pagaminta iš trijų skirtingų dalių, kad būtų galima lengvai surinkti ir transportuoti. Be to, buvo pasirinktas tiko viršutinės dalies tikmedžio faneruotės ir baltos spalvos kontrastas, kad apatinė dalis būtų pašviesinta, labiau pabrėžiant netaisyklingos formos viršutinę dalį, taip pateikiant užuominą apie skirtingą vartotojų sąveiką.

Nuimamas Švietimo Prietaisas

Unite 401

Nuimamas Švietimo Prietaisas „Unite 401“: puikus duetas švietimui. Pakalbėkime apie komandos darbą. „Unite 401“ yra neįtikėtinai universalus „du viename“ dizainas - idealus studentų įrenginys bendradarbiaujant mokymosi aplinkoms. Planšetinio kompiuterio ir nešiojamojo kompiuterio derinys pateikia galingiausią mobilųjį švietimo sprendimą, kurį suteikia „mgseries“ saugus dizainas už protingiausią kainą.