Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Šukuosenų Dizainas Ir Koncepcija

Hairchitecture

Šukuosenų Dizainas Ir Koncepcija HAIRCHITECTURE yra kirpėjo - Gijo ir architektų grupės - FAHR 021.3 asociacija. Paskatinti 2012 m. Europos kultūros sostinės Gimaraise, jie siūlo idėją sujungti dvi kūrybines metodikas: „Architektūra ir šukuosena“. Dėl brutalistinės architektūros temos rezultatas yra nuostabi nauja šukuosena, žyminti perkeitimo plaukus absoliučiai bendraujant su architektūrinėmis struktūromis. Pateikti rezultatai yra drąsūs ir eksperimentuojantys, aiškūs šiuolaikiškai. Komanda ir įgūdžiai buvo nepaprastai svarbūs, kad plaukai atrodytų įprasti.

Kalendorius

NISSAN Calendar 2013

Kalendorius Kiekvienais metais „Nissan“ gamina kalendorių pagal savo prekės ženklo pavadinimo temą „Jaudulys priešingai nei bet kuris kitas“. 2013 m. Versija kupina akių atvėrimo ir unikalių idėjų bei vaizdų, kurie atsirado bendradarbiaujant su šokių tapybos menininku „SAORI KANDA“. Visi kalendoriaus atvaizdai yra šokio tapybos dailininkės SAORI KANDA darbai. Savo įkvėpimą, kurį suteikė „Nissan“ transporto priemonė, ji įkūnijo savo paveiksluose, kurie buvo tiesiogiai nupiešti ant horizontalios užuolaidos, pastatytos studijoje.

Brošiūra

NISSAN CIMA

Brošiūra ・ „Nissan“ integravo visas savo moderniausias technologijas ir išmintį, puikios kokybės interjero medžiagas ir japonų meistriškumo meną (japonų kalba „MONOZUKURI“), kad sukurtų neprilygstamos kokybės prabangų sedaną - naująjį CIMA, vienišą „Nissan“ pavyzdinį flagmaną.・ Ši brošiūra skirta ne tik parodyti CIMA produkto savybes, bet ir parodyti auditorijai „Nissan“ pasitikėjimą ir pasididžiavimą savo meistriškumu.

Kramtomosios Gumos Pakuotės Dizainas

ZEUS

Kramtomosios Gumos Pakuotės Dizainas Kramtomosios gumos pakuočių dizainai. Tokio dizaino idėja yra „stimuliuojantis jautrumą“. Produktų tikslai yra dvidešimties metų vyrai, o tie novatoriški dizainai padeda jiems instinktyviai pasirinkti produktus parduotuvėse. Pagrindiniai vaizdai išreiškia įspūdingą gamtos vaizdų, susijusių su kiekvienu skoniu, pasaulėžiūrą. „THUNDER SPARK“ - tai argutiškas ir elektra dvelkiantis skonis, „SNOW STORM“ - šaldantis ir stipriai aušinantis skonis, o „RAIN SHOWER“ - sudrėkinto, sultingo ir vandeningo jausmo skonis.

Fotochrominė Baldakimo Struktūra

Or2

Fotochrominė Baldakimo Struktūra „Or2“ yra vieno paviršiaus stogo konstrukcija, reaguojanti į saulės spindulius. Daugiakampiai paviršiaus segmentai reaguoja į ultravioletinę šviesą, parodydami saulės spindulių padėtį ir intensyvumą. Kai šešėlyje, „Or2“ segmentai yra permatomi balti. Tačiau saulės spindulių paveikti jie tampa spalvoti, uždengdami žemiau esančią erdvę skirtingais šviesos atspalviais. Dienos metu „Or2“ tampa šešėliavimo įtaisu, pasyviai kontroliuojančiu erdvę po juo. Naktį „Or2“ virsta didžiuliu liustra, skleidžiančia šviesą, kurią dienos metu surinko integruotos fotoelektrinės ląstelės.

Putojančio Vyno Etiketė Ir Pakuotė

Il Mosnel QdE 2012

Putojančio Vyno Etiketė Ir Pakuotė Lygiai taip pat, kaip Iseo ežeras sprogo ant Franciacorta krantų, taip putojantis vynas sudrėkina stiklinės šonus. Koncepcija yra grafinis ežero formos patobulinimas ir išreiškia visą „Reserve“ butelio, pilamo į krištolo taurę, galią. Elegantiška ir gyva etiketė, subalansuota savo grafika ir spalvomis, yra drąsus sprendimas su skaidriu polipropilenu ir visiškai karšto folijos aukso spalvos atspaudais, kad suteiktų naujų pojūčių. Vyno išpylimas pabrauktas ant dėžutės, kurioje grafika supa vyniojamąją pakuotę: paprasta ir efektinga, sudaryta iš dviejų „slive et tiroir“ elementų.