Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Cigaretė / Guminė Šiukšliadėžė

Smartstreets-Smartbin™

Cigaretė / Guminė Šiukšliadėžė Pakartotinai patentuota šiukšliadėžė su unikaliomis galimybėmis. „Smartbin ™“ papildo esamą gatvių infrastruktūros montavimą kaip dvigubą atlošą prie bet kokio dydžio ar formos lempos stulpo ar iškabos arba solo formato ant sienų, turėklų ir cokolio. Tai sukuria naują, netikėtą esamo gatvių turto vertę, kad būtų galima sukurti patogių, nuspėjamai esančių cigarečių ir gumos šiukšliadėžių tinklus, kurie visada yra pasiekiami, nepridedant griozdo prie gatvės scenos. „Smartbin“ keičia gatvių priežiūrą visuose pasaulio miestuose, sudarydamas sąlygas veiksmingai reaguoti į cigarečių ir dantenų šiukšles.

Svetainė

Illusion

Svetainė Žurnalas „Scene 360“ 2008 m. Pristato iliuziją ir greitai tampa sėkmingiausiu jo projektu, aplankytu daugiau nei 40 milijonų. Ši svetainė skirta pristatyti nuostabius meno, dizaino ir filmų kūrinius. Nuo hiperrealistinių tatuiruočių iki stulbinančių peizažo nuotraukų, pasirinkę įrašus skaitytojai dažnai privers pasakyti „WOW!“

Dovanų Dėžutė

Jack Daniel's

Dovanų Dėžutė Prabangi dovanų dėžutė Jack Daniel's Tenesio viskiui yra ne tik įprasta dėžutė su buteliu viduje. Ši unikali pakuotės konstrukcija buvo sukurta ne tik dėl puikios dizaino savybių, bet ir dėl to, kad tuo pačiu metu būtų galima saugiai tiekti butelius. Dėl didelių atidarytų langų matome visą dėžę. Šviesa, sklindanti tiesiai per dėžę, pabrėžia originalią viskio spalvą ir produkto grynumą. Nors abi dėžutės pusės yra atviros, sukimo standumas yra puikus. Dovanų dėžutė yra visiškai pagaminta iš kartono ir yra matinė, laminuota karšto štampavimo ir įspaudų elementais.

Komoda

Labyrinth

Komoda „ArteNemus“ labirintas yra komoda, kurios architektūrinę išvaizdą pabrėžia vingiuotas faneros kelias, primenantis miesto gatves. Nepaprasta stalčių koncepcija ir mechanizmas papildo jos nepakankamą brėžinį. Kontrastingos klevo ir juodojo juodmedžio lukšto spalvos bei aukštos kokybės meistriškumas pabrėžia išskirtinę Labirinto išvaizdą.

Vaizduojamasis Menas

Scarlet Ibis

Vaizduojamasis Menas Projektas yra „Scarlet Ibis“ ir jo natūralios aplinkos skaitmeninių paveikslų seka, ypatingą dėmesį skiriant spalvai ir jų ryškiam atspalviui, kuris sustiprėja augant paukščiui. Kūrinys vystosi natūralioje aplinkoje, derinant realius ir įsivaizduojamus elementus, suteikiančius unikalių bruožų. Scarlet ibis yra vietinis Pietų Amerikos paukštis, gyvenantis šiaurės Venesuelos pakrantėse ir pelkėse, o ryški raudona spalva yra vizualus reginys žiūrovui. Šiuo dizainu siekiama pabrėžti grakščią skarlatvos ibisą ir ryškias atogrąžų faunos spalvas.

Logotipas

Wanlin Art Museum

Logotipas Kadangi Wanlin meno muziejus buvo įsikūręs Wuhan universiteto miestelyje, mūsų kūrybiškumas turėjo atspindėti šias savybes: Centrinė studentų susitikimo vieta, skirta pagerbti ir vertinti meną, kartu aprašant tipiškos meno galerijos aspektus. Tai taip pat turėjo būti „humanistinis“. Kolegijos studentams stojant į gyvenimo pradžią, šis dailės muziejus yra įžanginis skyrius studentų meno vertinimui, o menas lydės juos visą gyvenimą.