Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Skulptūra

Atgbeyond

Skulptūra Ksianas yra Didžiojo šilko kelio pradinėje vietoje. Kūrybiniame meno tyrimo procese jie sujungia šiuolaikinį „Xi'an W“ viešbučio prekės ženklo pobūdį, ypatingą Kiano istoriją ir kultūrą bei nuostabias Tango dinastijos meno istorijas. Pop'as kartu su graffiti menu tapo „W“ viešbučio menine išraiška, kuri turėjo didžiulį poveikį.

Yong Uosto Prekės Ženklo Pakeitimas

Hak Hi Kong

Yong Uosto Prekės Ženklo Pakeitimas Pasiūlyme naudojamos trys sąvokos, skirtos atstatyti Yong-An žvejybos uosto KI sistemą. Pirmasis yra naujas logotipas, sukuriantis konkrečią vaizdinę medžiagą, paimtą iš Hakka bendruomenės kultūrinių ypatybių. Kitas žingsnis yra pramogų patirties pakartotinis tyrimas, tada sukurkite du vaizduojančius talismano simbolius ir leiskite jiems pasirodyti naujose atrakcionuose, nukreipiančiuose turistus į uostą. Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - devynių vietų planavimas, apsuptas pramogų ir skanių virtuvių.

Parodos Dizainas

Tape Art

Parodos Dizainas 2019 m. Taipėjus sužadėjo vizualus linijų, spalvų gabalėlių ir fluorescencinis vakarėlis. Tai buvo „Tape That Art“ paroda, kurią organizavo „FunDesign.tv“ ir „Tape That Collective“. Buvo pristatyti įvairūs projektai su neįprastomis idėjomis ir technikomis, pateiktomis 8-iose tapetų meno instaliacijose ir eksponuota per 40 tapetų paveikslų, kartu su vaizdo įrašais apie menininkų kūrybą praeityje. Jie taip pat pridėjo nuostabių garsų ir šviesos, kad renginys taptų svaiginančia meno aplinka, o medžiagoms, kurias jie pritaikė, buvo audinių juostos, kanalų juostos, popierinės juostos, pakavimo pasakos, plastikinės juostos ir folijos.

Instaliacijos Menas

Inorganic Mineral

Instaliacijos Menas Įkvėptas gilių gamtos jausmų ir architekto patirties, Lee Chi daug dėmesio skiria unikalių botanikos meno instaliacijų kūrimui. Apmąstydamas meno pobūdį ir tyrinėdamas kūrybines technikas, Lee gyvenimo įvykius paverčia formalizuotais meno kūriniais. Šios darbų serijos tema yra ištirti medžiagų prigimtį ir tai, kaip medžiagas galima rekonstruoti estetinę sistemą ir naują perspektyvą. Lee taip pat mano, kad augalų ir kitų dirbtinių medžiagų iš naujo apibrėžimas ir rekonstravimas gali padaryti natūralų kraštovaizdį žmonėms emocinį poveikį.

Įmonės Prekės Ženklo Pakeitimas

Astra Make-up

Įmonės Prekės Ženklo Pakeitimas Prekės ženklo galia slypi ne tik jo sugebėjimuose ir vizijoje, bet ir komunikacijoje. Paprastas naudoti katalogas, užpildytas stipriomis gaminių nuotraukomis; į vartotojus orientuota ir patraukli svetainė, kurioje teikiamos internetinės paslaugos ir prekės ženklų produktų apžvalga. Mes taip pat sukūrėme vaizdinę kalbą reprezentuodami prekės ženklo sensaciją su mados fotografavimo stiliumi ir šviežia komunikacijos linija socialinėje žiniasklaidoje, užmegzkite dialogą tarp įmonės ir vartotojo.

Šrifto Dizainas

Monk Font

Šrifto Dizainas Vienuolis siekia pusiausvyros tarp humanistinių sans serifų atvirumo ir įskaitomumo bei labiau sureguliuoto kvadratinio sans serifo pobūdžio. Nors iš pradžių buvo sukurtas kaip lotyniškas šriftas, anksti buvo nuspręsta, kad reikia platesnio dialogo, kad būtų įtraukta versija arabiškai. Tiek lotynų, tiek arabų kalba suformuluoti tą patį loginį pagrindą ir bendros geometrijos idėją. Lygiagretaus projektavimo proceso stiprumas leidžia suderinti abi kalbas ir harmoniją. Tiek arabai, tiek lotyniškai dirba sklandžiai, turėdami bendrus skaitiklius, stiebo storį ir lenktas formas.