Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vaizdinis Identitetas

Le Coffret - Chambres D'Hôtes

Vaizdinis Identitetas „Le Coffret“ yra žavingo dizaino nakvynė ir pusryčiai Aostos slėnio centre. Projektas buvo sumanytas atsižvelgiant į autentišką stilių: todėl akmeninės sienos, medinės sijos ir senoviniai baldai. Apskritimas, simbolizuojantis dangų virš trikampio, vaizduojančio kalną, kur yra B & B, nuo idėjos apie žmogaus pakilimą į dangų idėją. „Onciale“ šriftas, pataisytas šiuolaikine versija, siekiant atsiminti Keltų slėnio kilmę, teisingai subalansuoja ir palaiko stiprų ir svarbų simbolį, kad galų gale būtų lengvai atpažįstamas ir lengvai patraukiantis logotipas.

Albumo Viršelio Menas

Haezer

Albumo Viršelio Menas Haezeris yra žinomas dėl savo kieto boso garso, epinių pertraukų su gerai nušlifuotais efektais. Tai toks garsas, kuris sklinda kaip tiesioginė šokių muzika, tačiau atidžiau apžiūrėję ar klausydamiesi, pradiniame gaminyje galėsite atrasti kelis dažnių sluoksnius. Kūrybinei koncepcijai ir vykdymui buvo siekiama sumodeliuoti garso patirtį, žinomą kaip Haezeris. Meno kūrinio stilius visiškai nėra tipiškas šokių muzikos stilius, todėl Haezeris tapo savo žanru.

Meniu Viršelis

Magnetic menu

Meniu Viršelis Keletas plastikinių permatomų folijų, sujungtų su magnetais, kurie yra puikus dangtis įvairių rūšių spausdintai medžiagai. Paprasta naudoti. Lengva gaminti ir prižiūrėti. Ilgaamžis produktas, taupantis laiką, pinigus, žaliavas. Ekologiškas. Lengvai pritaikoma įvairiems tikslams. Idealiai tinka restoranuose kaip meniu viršelis. Kai padavėjas atneša jums tik vieną puslapį su vaisių kokteiliais ir, pavyzdžiui, tik vieną puslapį su pyragais, skirtus jūsų draugui, tai yra beveik kaip suasmeninti meniu, sukurti tik jums.

Dvd Dėžutė

Paths of Light

Dvd Dėžutė Geriausias būdas surengti trumpą Zinos Caramelo animacinę juostą „Šviesos keliai“ buvo įsitikinti, kad DVD yra gražus tinkamas dėklas. Pakuotė iš tikrųjų atrodo taip, kaip ji buvo išplėšta iš miško ir suformuota, kad būtų kompaktinis diskas. Išorėje matomos įvairios linijos, beveik matomos kaip maži medžiai, augantys korpuso šone. Medinis eksterjeras taip pat padeda suteikti jam nepaprastai natūralistinį vaizdą. Šviesos keliai yra kraštutinis atnaujinimas, palyginti su tais atvejais, kai 1990 m. Buvo daug kompaktinių diskų, kuriuos dažniausiai sudarė pagrindinis plastikas su popierine pakuote, kad paaiškintų turinį viduje (JD Munro tekstas)

Svetainės Dizainas

Trionn Design

Svetainės Dizainas Balta drobė yra idealus fonas, ant kurio galima kurti. Saldus saldžių spalvų derinys suteikia nepriekaištingą dėmesį patraukiantį elementą, kuris patraukia žiūrovą. Dėl serifo ir sanso serifo šriftų derinio, svorio ir spalvų derinio susidaro tolygus derinys, kuris vilioja žiūrovą toliau tyrinėti. HTML5 „Parallax“ animacijos svetainė su „Responsive“, mes turime savo personalo vektorinių simbolių dizainą. unikalus „Design Ever“ ryškiomis spalvomis su gražiomis ir sklandžiomis animacijomis ..

Alaus Spalvų Pavyzdžiai

Beertone

Alaus Spalvų Pavyzdžiai „Beertone“ yra pirmasis alaus informacinis vadovas, pagrįstas skirtingomis alaus spalvomis, pateiktas stiklinės formos ventiliatoriuje. Pirmajam leidimui mes surinkome informaciją iš 202 skirtingų šveicariškų alaus rūšių, keliaujančių po šalį, iš rytų į vakarus, iš šiaurės į pietus. Visas procesas užtruko daug laiko ir išsami logistika, tačiau šių dviejų aistrų rezultatas mus labai lepina, o kiti leidimai jau suplanuoti. Džiaugsmas!