Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Laipiojimo Bokštas

Wisdom Path

Laipiojimo Bokštas Neveikiantį vandens bokštą dirbtuvių vadovybė nusprendė rekonstruoti ir tapti laipiojimo siena. Būdamas aukščiausias taškas aplink jį, gerai matosi dirbtuvės išorėje. Iš jo atsiveria vaizdingas vaizdas į Senežo ežerą, dirbtuvių teritoriją ir pušyną. Baigę studijas, studentai dalyvauja iškilmingame laipiojime į patį bokšto viršų ir yra apžvalgos taškas. Spiralinis judėjimas aplink bokštą yra patirties įgijimo proceso simbolis. O aukščiausias taškas yra gyvenimo patirties simbolis, kuris ilgainiui virsta išminties akmeniu.

„Chess Stick“ Torto Pakavimas

K & Q

„Chess Stick“ Torto Pakavimas Tai kepinių (lipdytų pyragų, finansininkų) pakuočių dizainas. Ilgio ir pločio santykis 8: 1, šių rankovių šonai yra ypač ilgi ir padengti šaškių lentos modeliu. Modelis tęsiasi priekyje, kuriame taip pat yra langas, esantis centre, per kurį galima pamatyti rankovės turinį. Kai visos aštuonios šiame dovanų rinkinyje esančios rankovės yra suderintos, išryškėja gražus šachmatų lentos raštas. K & Q daro jūsų ypatingą progą tokią pat elegantišką kaip karaliaus ir karalienės arbatos metas.

Bibliotekos Interjero Dizainas

Veranda on a Roof

Bibliotekos Interjero Dizainas Kalpak Shah iš „Studio Course“ pertvarkė viršutinį mansarda buto lygį Pune, vakarų Indijoje, sukurdamas vidaus ir lauko kambarių, esančių ant stogo esančio sodo, derinį. Vietos studija, kuri taip pat įsikūrusi Punoje, siekė, kad namo nenaudojamas viršutinis aukštas būtų paverstas plotu, panašiu į tradicinių Indijos namų verandą.

Muzikos Instrumentas

DrumString

Muzikos Instrumentas Sujungus du instrumentus, tai reiškia, kad gimsta naujas garsas, nauja instrumentų naudojimo funkcija, naujas būdas groti instrumentu, nauja išvaizda. Taip pat būgnų natų skalės yra tokios kaip D3, A3, Bb3, C4, D4, E4, F4, A4, o stygų natų skalės yra suprojektuotos EADGBE sistemoje. „DrumString“ yra lengvas ir turi diržus, užsegtus per pečius ir juosmenį, todėl naudoti ir laikyti instrumentą bus lengva, o tai suteiks jums galimybę naudotis dviem rankomis.

Vaflinio Pyrago Pakuotė

Miyabi Monaka

Vaflinio Pyrago Pakuotė Tai vaflinio pyrago, užpildyto pupelių uogiene, pakuotės dizainas. Pakuotės yra su tatamio motyvais, kad pagyvintų japonišką kambarį. Be pakuočių, jie taip pat sugalvojo rankovių stiliaus paketą. Tai leido (1) parodyti tradicinį židinį, unikalią arbatos kambario ypatybę ir (2) sukurti arbatos kambarius 2-motinių, 3-kiliminių, 4,5-kiliminių, 18-motinių ir įvairių kitų dydžių. Pakuočių nugarėlės yra dekoruotos kitokiais nei tatami motyvais, todėl jas galima parduoti atskirai.

Viešbutis

Shang Ju

Viešbutis Atsižvelgiant į gamtos ir žmonijos grožį, „City Resort Hotel“ apibrėžimą, akivaizdu, kad jis skiriasi nuo vietinių viešbučių. Derindami su vietos kultūra ir gyvenimo įpročiais, pridėkite eleganciją ir rimas svečių kambariuose ir suteikite kitokios gyvenimo patirties. Atsipalaidavęs ir griežtas atostogų darbas, kupinas elegancijos, švaraus ir minkšto gyvenimo. Atskleiskite protą slepiančią būseną ir leiskite svečiams vaikščioti miesto ramybe.

Dienos dizaino komanda

Geriausios pasaulyje dizaino komandos.

Kartais jums reikia labai didelės talentingų dizainerių komandos, kad sugalvotumėte tikrai puikius dizainus. Kasdien mes pasižymime savita apdovanojimais apdovanota novatoriško ir kūrybingo dizaino komanda. Tyrinėkite ir atraskite originalią ir kūrybingą architektūros, gero dizaino, mados, grafikos dizaino ir dizaino strategijos projektus iš viso pasaulio dizaino komandų. Pasisemkite įkvėpimo originalių didžiųjų dizainerių kūrinių.