Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Apšvietimas

Capsule

Apšvietimas Lempos forma „Capsule“ pakartoja kapsulių, kurios tokios plačiai paplitusios šiuolaikiniame pasaulyje, formas: vaistus, architektūrines struktūras, erdvėlaivius, termosus, vamzdelius, laiko kapsules, kurios daugelį dešimtmečių perduoda žinutes palikuonims. Tai gali būti dviejų tipų: standartinė ir pailgi. Galimos kelių spalvų lempos su skirtingu skaidrumu. Susiejimas su nailono virvėmis lempai suteikia rankų darbo efektą. Universali jo forma buvo nustatyti gamybos ir masinės gamybos paprastumą. Taupymas lempos gamybos procese yra pagrindinis jos pranašumas.

Paviljonas

ResoNet Sinan Mansions

Paviljonas „ResoNet“ paviljoną „Sinan Mansions“ užsako Šanchajuje, kad būtų švenčiami 2017 m. Kinijos Naujieji metai. Jį sudaro laikinas paviljonas ir interaktyvus LED šviesa, „pritvirtinta“ vidiniame paviršiuje. Jame naudojami „Low-Fi“ metodai, skirti vizualizuoti natūralioje aplinkoje vykstančius rezonanso dažnius per visuomenės ir aplinkinių elementų sąveiką, aptiktą LED tinklo. Paviljonas apšviečia viešąją erdvę reaguodamas į vibracijos dirgiklius. Be lankytojų, norinčių pateikti pavasario festivalio norų, jis taip pat gali būti naudojamas kaip performanso scena.

Aptarnavimo Biuras

Miyajima Insurance

Aptarnavimo Biuras Projekto idėja yra „sujungti biurą su miestu“ pasinaudojant aplinka. Svetainė yra toje vietoje, kur apžvelgiamas miestas. Tam pasiekti yra tunelio formos erdvė, einanti per įėjimo vartus iki biuro erdvės galo. Medinė lubų linija ir juodas tarpas, kuriame įmontuoti šviestuvai ir oro kondicionieriai, pabrėžia kryptį į miestą.

Fotelis

Lollipop

Fotelis „Lollipop“ fotelis yra neįprastų formų ir madingų spalvų derinys. Jos siluetai ir spalvų elementai turėjo atrodyti nuotoliniu būdu kaip saldainiai, tačiau tuo pačiu fotelis turėtų tilpti į skirtingų stilių interjerus. „Chupa-chups“ forma sudarė porankių pagrindą, o atlošas ir sėdynė pagaminti iš klasikinių saldainių. „Lollipop“ fotelis yra sukurtas žmonėms, kurie mėgsta drąsius sprendimus ir madą, tačiau nenori atsisakyti funkcionalumo ir patogumo.

Minkštos Akustinės Plokštės

University of Melbourne - Arts West

Minkštos Akustinės Plokštės Mūsų užduotis buvo tiekti ir sumontuoti daugybę įvairaus dydžio, kampo ir formos audinių apvyniotų akustinių plokščių. Pradiniuose prototipuose pasikeitė ir dizainas, ir fizinės priemonės montuoti ir pakabinti šias plokštes nuo sienų, lubų ir laiptų apačios. Būtent tada mes supratome, kad dabartinės patentuotos lubų plokščių pakabinimo sistemos nėra tinkamos mūsų poreikiams, ir mes sukūrėme savo.

Garbanojimo Geležis

Nano Airy

Garbanojimo Geležis Nano orui garbanojimo geležyje naudojama novatoriška neigiamų jonų technologija. Ilgą laiką išlaiko lygią tekstūrą, švelniai blizgantį garbanojimą. Garbanojimo vamzdis buvo padengtas nanokeramine danga, jis atrodo labai lygus. Jis švelniai ir greitai garbanoja plaukus šiltu neigiamų jonų oru. Palyginus su garbanojimo geležimis be oro, jūs galite baigti minkštesne plaukų kokybe. Pagrindinė produkto spalva yra minkšta, šilta ir grynai matinė balta, o akcento spalva yra rožinis auksas.

Dienos dizaino komanda

Geriausios pasaulyje dizaino komandos.

Kartais jums reikia labai didelės talentingų dizainerių komandos, kad sugalvotumėte tikrai puikius dizainus. Kasdien mes pasižymime savita apdovanojimais apdovanota novatoriško ir kūrybingo dizaino komanda. Tyrinėkite ir atraskite originalią ir kūrybingą architektūros, gero dizaino, mados, grafikos dizaino ir dizaino strategijos projektus iš viso pasaulio dizaino komandų. Pasisemkite įkvėpimo originalių didžiųjų dizainerių kūrinių.