Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Viešbučio Renovacija

Renovated Fisherman's House

Viešbučio Renovacija „SIXX“ viešbutis yra Hayago įlankos Houhai kaime, Sanijoje. Kinijos pietų jūra yra 10 metrų atstumu priešais viešbutį, o Houhai yra gerai žinomas kaip banglentininkų rojus Kinijoje. Originalų trijų aukštų pastatą, kuris daugelį metų tarnavo vietinei žvejų šeimai, architektas pertvarkė į banglenčių temomis kurortinį viešbutį, sustiprindamas seną struktūrą ir atnaujindamas erdvę viduje.

Plečiamas Stalas

Lido

Plečiamas Stalas „Lido“ sulankstoma į mažą stačiakampę dėžutę. Sulankstytas jis tarnauja kaip mažų daiktų laikymo dėžė. Jei jie pakelia šonines plokšteles, sąnario kojos išsikiša iš dėžutės, o „Lido“ virsta arbatos staliuku ar mažu stalu. Panašiai, jei jie visiškai išlenda šonines plokštes iš abiejų pusių, tai virsta dideliu stalu, kurio viršutinės plokštės plotis yra 75 cm. Šis stalas gali būti naudojamas kaip vaišių stalas, ypač Korėjoje ir Japonijoje, kur sėdėjimas ant grindų, o vakarienė yra įprasta kultūra.

Savaitgalio Rezidencija

Cliff House

Savaitgalio Rezidencija Tai yra žvejybos kabina su vaizdu į kalnus ant Dangaus upės kranto (japoniškai „Tenkawa“). Pagaminta iš gelžbetonio, formos yra paprastas, šešių metrų ilgio vamzdis. Vamzdžio kelkraščio galas yra atsveriamas ir tvirtinamas giliai žemėje, kad jis ištiestų horizontaliai nuo kranto ir pakabintų virš vandens. Dizainas yra paprastas, interjeras yra erdvus, o upės pakrantė yra atvira dangus, kalnai ir upė. Pastatytas žemiau kelio lygio, iš kelio pusės matomas tik kabinos stogas, todėl konstrukcija neužstoja vaizdo.

Dovanų Pakuotė Pyragams

Marais

Dovanų Pakuotė Pyragams Dovanų įpakavimas pyragams (finansininkui). Nuotraukoje pavaizduota 15 pyragų dydžio dėžutė (dvi oktavos). Paprastai dovanų dėžutės visus pyragaičius tvarkingai išdėlioja. Tačiau jų dėžutės su atskirai suvyniotais pyragais yra skirtingos. jie sumažino išlaidas, sutelkdami dėmesį tik į vieną dizainą, ir naudodamiesi visais šešiais paviršiais, jie galėjo atkurti visų tipų klaviatūras. Naudodamiesi šiuo dizainu, jie gali sukurti bet kokio dydžio klaviatūrą - nuo mažų klaviatūrų iki pilnų 88 klavišų pianinų ir dar didesnių. Pvz., Vienai oktavai iš 13 raktų jie naudoja 8 pyragus. O 88 klavišų turintis fortepijonas būtų dovanų dėžutė su 52 pyragais.

Prekės Ženklo Identitetas

SioZEN

Prekės Ženklo Identitetas „Siozen“ pristato naują revoliucinę aukšto lygio higienos sistemą, kuri jūsų kosmoso paviršius, rankas ir orą unikaliai paverčia galinga mikrobų / toksinės taršos gynybos sistema. Šiuolaikiniai statybos metodai yra puikūs, kad užtikrintų geresnį energijos vartojimo efektyvumą ir patogumą, tačiau tai kainuoja. Griežtesni ir be grimzlės esantys pastatai prisideda prie nesuskaičiuojamų teršalų kaupimosi. Net jei pastato vėdinimo sistema yra tinkamai suprojektuota ir prižiūrima, užterštumas patalpose išlieka rimta problema. Reikia naujų požiūrių.

Pakuotė

The Fruits Toilet Paper

Pakuotė Daugelis kompanijų ir parduotuvių visoje Japonijoje dovanoja tualetinio popieriaus ritinį klientams kaip naują dovaną, kad parodytų savo supratimą. Vaisių tualetinis popierius buvo sukurtas siekiant sudominti klientus savo mielu stiliumi, puikiai tinkančiu tokioms progoms. Galima pasirinkti iš 4 kivių, braškių, arbūzų ir apelsinų dizaino. Nuo tada, kai buvo paskelbta apie gaminio dizainą ir išleidimą, jis buvo pristatytas daugiau nei 50 žiniasklaidos priemonių, įskaitant televizijos stotis, žurnalus ir interneto svetaines, 23 miestuose 19 šalių.

Dienos dizaino interviu

Pokalbiai su garsiausiais pasaulio dizaineriais.

Perskaitykite naujausius dizaino žurnalisto ir visame pasaulyje garsių dizainerių, menininkų ir architektų pokalbius apie dizainą, kūrybiškumą ir naujoves. Peržiūrėkite naujausius garsių dizainerių, menininkų, architektų ir novatorių dizaino projektus ir apdovanojimus. Atraskite naujų įžvalgų apie kūrybiškumą, inovacijas, menus, dizainą ir architektūrą. Sužinokite apie puikių dizainerių projektavimo procesus.