Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Prekės Ženklo Identitetas

Pride

Prekės Ženklo Identitetas Norėdami sukurti prekės ženklo „Pride“ dizainą, komanda panaudojo tikslinės auditorijos tyrimą keliais būdais. Kai komanda projektavo logotipą ir firminį identitetą, ji atsižvelgė į psichogeometrijos taisykles - geometrinių formų įtaką tam tikriems psichopa tipams ir jų pasirinkimą. Taip pat dizainas turėjo sukelti tam tikras emocijas tarp auditorijos. Siekdama norimo rezultato, komanda pasinaudojo spalvų įtakos žmogui taisyklėmis. Apskritai rezultatas turėjo įtakos visų bendrovės gaminių dizainui.

Pardavimo Centras

Shuimolanting

Pardavimo Centras Kinietiškas šio atvejo stilius įgauna rinkoje esantį tamsiai kavos raudoną žemės akmenį ir natūralaus grindų lango apšvietimo blanką, formuojantį kontrastą tarp šviesos ir šešėlio, virtualiojo ir tikrojo. Medinės grotelės iš aliuminio ir aliuminio, vario meno lotoso lapų gabalėliai vandens vaizdingoje vietoje, o kinų simbolių struktūros įrengimo menas poilsio zonoje yra "rašalo orchidėjų teismo" taškas. atvejis. Visų pirma, naudojant naujas raupų medžiagas, įprastas paryškinimas yra nepaprastas, tačiau taip pat išradingai sumažinamos paviršiaus išlaidos.

Vonios Salonai

Agape

Vonios Salonai Norėdami atskirti nuo įprastos parodų erdvės, šią erdvę mes apibūdiname kaip foną, galintį pabrėžti prekių grožį. Šiuo apibrėžimu norime sukurti tokį etapą, kad prekė galėtų spontaniškai spindėti pati. Taip pat mes sukuriame laiko ašį, kad būtų galima parodyti kiekvieną produktą, kuris šioje erdvėje buvo rodomas iš skirtingo laiko.

Ui Dizainas

Moulin Rouge

Ui Dizainas Šis projektas skirtas žmonėms, norintiems papuošti savo mobilųjį telefoną „Moulin Rouge“ tema, nors jie niekada nesilankė „Moulin Rouge“ Paryžiuje. Pagrindinis tikslas yra pasiūlyti patobulintą skaitmeninę patirtį, o visi dizaino veiksniai yra vizualizuoti Moulin Rouge nuotaiką. Vartotojai gali tinkinti iš anksto nustatytus dizaino ir piktogramas savo mėgstamiausiose vietoje paprastu bakstelėjimu ekrane.

Tarptautinė Mokykla

Gearing

Tarptautinė Mokykla Debreceno tarptautinės mokyklos koncepcinė apskritimo forma simbolizuoja apsaugą, vienybę ir bendruomeniškumą. Skirtingos funkcijos atsiranda kaip sujungtos pavaros, paviljonai ant stygos, išdėstytos lanke. Dėl erdvės suskaidymo sukuriamos įvairios bendruomenės erdvės tarp klasių. Nauja erdvės patirtis ir nuolatinis buvimas gamtoje padeda studentams kūrybiškai mąstyti ir reikšti savo idėjas. Takai, vedantys į užmiesčio švietimo sodus ir mišką, užbaigia apskritimo koncepciją, sukurdami jaudinantį perėjimą tarp pastatytos ir natūralios aplinkos.

Privatus Gyvenimas

House L019

Privatus Gyvenimas Visame name buvo naudojama paprasta, bet sudėtinga medžiagų ir spalvų koncepcija. Baltos sienos, medinės ąžuolo grindys ir vietinis kalkakmenis vonios kambariams ir kaminams. Tiksliai pagamintos detalės sukuria jautrios prabangos atmosferą. Tiksliai sudaryta vizija lemia laisvai plūduriuojančią L formos gyvenamąją erdvę.

Dienos dizaino interviu

Pokalbiai su garsiausiais pasaulio dizaineriais.

Perskaitykite naujausius dizaino žurnalisto ir visame pasaulyje garsių dizainerių, menininkų ir architektų pokalbius apie dizainą, kūrybiškumą ir naujoves. Peržiūrėkite naujausius garsių dizainerių, menininkų, architektų ir novatorių dizaino projektus ir apdovanojimus. Atraskite naujų įžvalgų apie kūrybiškumą, inovacijas, menus, dizainą ir architektūrą. Sužinokite apie puikių dizainerių projektavimo procesus.