Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Pietų Stalas

Augusta

Pietų Stalas „Augusta“ iš naujo interpretuoja klasikinį pietų stalą. Atstovaudamas prieš mus einančioms kartoms, atrodo, kad dizainas išaugs iš nematomos šaknies. Stalo kojos yra orientuotos į šią bendrą šerdį, siekdamos išlaikyti knygą atitinkantį stalviršį. Natūrali europinė riešutmedžio mediena buvo pasirinkta dėl jos išminties ir augimo prasmės. Mediena, kurią paprastai išmeta baldų gamintojai, naudojama problemoms spręsti. Mazgai, įtrūkimai, vėjas sudrebina ir nepakartojami sūkuriai pasakoja medžio gyvenimo istoriją. Medienos unikalumas leidžia šią istoriją išgyventi iš šeimos palikimo baldo.

Kosmetikos Pakuotės

Clive

Kosmetikos Pakuotės „Clive“ kosmetikos pakuotės koncepcija gimė skirtinga. Jonathanas ne tik nenorėjo sukurti dar vieno kosmetikos prekės ženklo su įprastais produktais. Nusprendęs ištirti daugiau jautrumo ir šiek tiek daugiau nei tiki asmeninės priežiūros prasme, jis siekia vieno pagrindinio tikslo. Kūno ir proto pusiausvyra. Dėl Havajų įkvėpto dizaino, atogrąžų lapų derinio, jūros tonalumo ir lytėjimo pakuočių patirtimi galite mėgautis atsipalaidavimu ir ramybe. Šis derinys leidžia pritaikyti tos vietos patirtį dizaine.

Biuras

Studio Atelier11

Biuras Pastatas buvo paremtas „trikampiu“ su stipriausiu originalios geometrinės formos vaizdiniu. Jei pažvelgiate žemyn iš aukštos vietos, galite pamatyti iš viso penkis skirtingus trikampius. Skirtingo dydžio trikampių derinys reiškia, kad „žmogus“ ir „gamta“ vaidina vietą, kur susitinka.

Sąsiuvinis Ir Plakatas

PLANTS TRADE

Sąsiuvinis Ir Plakatas AUGALŲ PREKYBA - tai novatoriškos ir meniškos formos botaninių egzempliorių serija, kuri buvo sukurta siekiant sukurti geresnius žmonių ir gamtos ryšius, o ne mokomąją medžiagą. Augalų prekybos koncepcijos knyga buvo parengta siekiant padėti jums suprasti šį kūrybinį produktą. Tiksliai tokio pat dydžio kaip ir knyga sukurta knyga pasižymi ne tik gamtos nuotraukomis, bet ir unikalia gamtos išminties įkvėpta grafika. Įdomiau yra tai, kad grafika yra kruopščiai atspausdinta aukšto spaudo būdu, kad kiekvieno paveikslo spalva ir tekstūra skirtųsi, kaip ir natūralių augalų.

Gyvenamasis Namas

Tei

Gyvenamasis Namas Buvo vertinamas faktas, kad patogus gyvenimas po išėjimo į pensiją, išnaudojantis daugiausiai įkalnės šlaituose esančių patalpų, yra įprastu būdu. Norėdami įsisavinti turtingą aplinką. Tačiau šį kartą ne vilos architektūra, o asmeninis būstas. Tada pirmiausia mes pradėjome kurti struktūrą remdamiesi tuo, kad ji gali patogiai praleisti įprastą gyvenimą be nepagrįstumo visam planui.

Žiedas

Arch

Žiedas Dizaineris įkvėpimo semiasi iš arkos konstrukcijų formos ir vaivorykštės. Du motyvai - arkos forma ir lašo forma - yra sujungti, kad būtų sukurta viena 3 matmenų forma. Derinant minimalias linijas ir formas bei naudojant paprastus ir įprastus motyvus, gaunamas paprastas ir elegantiškas žiedas, kuris pagamintas drąsiai ir žaismingai, suteikiant erdvės energijai ir ritmui tekėti. Iš skirtingų kampų žiedo forma keičiasi - kritimo forma žiūrima iš priekio kampo, arkos forma žiūrima iš šono kampo, o kryžius - iš viršutinio kampo. Tai suteikia stimuliaciją dėvėtojui.