Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Svečių Namų Interjero Dizainas

The MeetNi

Svečių Namų Interjero Dizainas Kalbant apie dizaino elementus, jis nėra skirtas būti sudėtingas ar minimalistinis. Kaip pagrindą reikia naudoti paprastas kinietiškas spalvas, tačiau tekstūrai naudojami dažai palieka tuščią vietą, kuri formuoja rytietišką meninę koncepciją, atitinkančią šiuolaikinę estetiką. Šiuolaikiški humanistiniai namų baldai ir tradicinės dekoracijos su istorinėmis istorijomis atrodo kaip senoviniai ir modernūs dialogai, sklindantys erdvėje, turintys laisvalaikio senovinį žavesį.

Viešbučio Interjero Dizainas

New Beacon

Viešbučio Interjero Dizainas Erdvė yra konteineris. Dizaineris į jį įtraukia emocijas ir erdvės elementus. Derindamas erdvės „Noumenon“ savybes, Dizaineris užbaigia išskaičiavimą iš emocijos į seką per erdvės maršruto išdėstymą ir suformuoja ištisą istoriją. Žmogaus emocijos natūraliai nusėda ir subjaurojamos per patirtį. Jis naudoja šiuolaikines technikas metaforizuodamas senovės miesto kultūrą ir parodo estetinę išmintį tūkstančius metų. Dizainas, kaip žiūrovas, pamažu pasakoja, kaip miestas savo kontekstu maitina šiuolaikinį žmogaus gyvenimą.

Klinika

Chibanewtown Ladies

Klinika Svarbus šio dizaino elementas buvo tas, kad į ligoninę atvykstantys žmonės bus atsipalaidavę. Kaip erdvės bruožas, be slaugos kambario, yra įrengta tokia prekyvietė kaip salos virtuvė, kad jie laukiančioje salėje galėtų duoti pieno kūdikiui. Vaikų zona, esanti erdvės centre, yra erdvės simbolis ir jie gali stebėti vaikus iš bet kurios vietos. Ant sienos pastatyta sofa yra tokio aukščio, kad nėščiai moteriai būtų lengviau atsisėsti, nugaros kampas. yra sureguliuojamas, o pagalvėlės kietumas sureguliuojamas taip, kad nebūtų per minkšta.

Restoranas

Jiao Tang

Restoranas Projektas yra karšto restorano restoranas, įsikūręs Čengdu, Kinijoje. Dizaino įkvėpimas kilo iš harmoningo Neptūno žmogaus ir gamtos sambūvio. Restoranas organizuojamas pagal septynias dizaino temas, kad iliustruotų istorijas apie Neptūną. Filmo ir televizijos, meno, mokslo ir technologijų idėjos, dekoratyvus originalus baldų, šviestuvų, stalo indų dizainas ir tt suteikia lankytojams dramatiškos įspūdingos patirties. Medžiagos išdėstymas ir kontrastingos spalvos sukuria erdvės atmosferą. Mechaninės instaliacijos menas pritaikytas erdvės sąveikai ir vartotojų patirčiai pagerinti.

Holas

BeantoBar

Holas Svarbus šio dizaino elementas buvo parodyti naudojamų medžiagų patrauklumą. Pagrindinė naudojama medžiaga buvo vakarinis raudonasis kedras, kuris taip pat naudojamas jų pirmojoje parduotuvėje Japonijoje. Kaip būdą parodyti medžiagą, Riki Watanabe surinko mozaikos modelį, sujungdamas gabalus po vieną kaip parketas, panaudodamas medžiagų esmę nelygiomis spalvomis. Nepaisant to, kad naudojo tas pačias medžiagas, jas iškirpdamas, Riki Watanabe sugebėjo įvairinti išraiškas, atsižvelgiant į žiūrėjimo kampą.

Žiedas

Wishing Well

Žiedas Savo svajonėse aplankęs rožių sodą, Tippy priėjo linkėjimo, kurį supa rožės. Ten ji pažvelgė į šulinį ir išvydo naktinių žvaigždžių atspindį ir palinkėjo. Naktines žvaigždes vaizduoja deimantai, o rubinas simbolizuoja giliausią jos aistrą, svajones ir viltis, kurias ji padarė norėdama gerai. Šis dizainas pasižymi pritaikytu rožių pjūviu, šešiakampėmis rubino nagomis, pagamintomis iš 14K kieto aukso. Maži lapai yra iškirpti, kad būtų parodyta natūralių lapų tekstūra. Žiedinė juosta palaiko plokščią viršutinę dalį, o šiek tiek įlenkta į vidų. Žiedų dydžiai turi būti apskaičiuojami matematiškai.