Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Fasado Architektūros Dizainas

Cecilip

Fasado Architektūros Dizainas „Cecilip“ voko dizainą atitinka horizontalių elementų superpozicija, leidžianti pasiekti organinę formą, išskiriančią pastato tūrį. Kiekvienas modulis sudarytas iš linijų atkarpų, pažymėtų formuojamo kreivio spinduliu. Gabaluose buvo naudojami stačiakampiai sidabro anoduoto aliuminio profiliai, 10 cm pločio ir 2 mm storio, ir sudėti ant kompozicinės aliuminio plokštės. Surinkus modulį, priekinė dalis buvo padengta 22 dydžio nerūdijančio plieno.

Parduotuvė

Ilumel

Parduotuvė Po beveik keturių dešimtmečių istorijos „Ilumel“ parduotuvė yra viena didžiausių ir prestižiškiausių firmų Dominikos Respublikoje baldų, apšvietimo ir dekoravimo rinkoje. Naujausia intervencija reaguoja į poreikį išplėsti parodų zonas ir apibrėžti švaresnį ir labiau artikuliuotą kelią, leidžiantį įvertinti turimų kolekcijų įvairovę.

Knygų Spinta

Amheba

Knygų Spinta Natūralią knygų spintą „Amheba“ lemia algoritmas, kurį sudaro kintami parametrai ir taisyklių rinkinys. Statinio apšvietimui naudojama topologinio optimizavimo koncepcija. Dėl tikslios dėlionės logikos galima bet kada ją suskaidyti ir perduoti. Vienas žmogus gali nešiotis po gabalus ir surinkti 2,5 metro ilgio konstrukciją. Realizavimui buvo naudojama skaitmeninio pagaminimo technologija. Visas procesas buvo kontroliuojamas tik kompiuteriuose. Techninė dokumentacija nebuvo būtina. Duomenys buvo nusiųsti į 3 ašių CNC aparatą. Viso proceso rezultatas yra lengvos struktūros.

Viešoji Sfera

Quadrant Arcade

Viešoji Sfera II klasės sąraše esanti arkada buvo pertvarkyta į kviečiančią gatvę, pasirūpinant tinkamu apšvietimu tinkamoje vietoje. Apskritai aplinkos apšvietimas naudojamas holistiškai, o jo efektai išdėstomi hierarchiškai, norint pasiekti šviesos modeliavimo variacijas, kurios sukelia susidomėjimą ir skatina plačiau naudoti erdvę. Strateginis įtraukimas į dizainą ir dinaminio elemento išdėstymą buvo valdomas kartu su menininku, kad vaizdiniai efektai atrodytų subtilesni nei stulbinantys. Dingstant dienos šviesai, elegantišką struktūrą pabrėžia elektrinio apšvietimo ritmas.

Meno Instaliacijos Dizainas

Kasane no Irome - Piling up Colors

Meno Instaliacijos Dizainas Japoniško šokio instaliacijos projektas. Japonai nuo seno derino spalvas norėdami išreikšti šventus dalykus. Taip pat popiežiaus užpildymas kvadratiniais siluetais buvo naudojamas kaip šventą gylį atspindintis dalykas. Nakamura Kazunobu suprojektavo erdvę, keičiančią atmosferą, keičiant į įvairias spalvas, tokiais kvadratėliais „susikaupusiais“ kaip motyvą. Plokštės, skraidančios oru, nukreiptos į šokėjus, uždengia dangų virš scenos erdvės ir vaizduoja šviesos, praeinančios per erdvę, kurios neįmanoma pamatyti be plokščių, išvaizdą.

Dienos dizaino legenda

Legendiniai dizaineriai ir jų apdovanoti darbai.

Dizaino legendos yra nepaprastai garsūs dizaineriai, kurie savo gerų dizainų dėka pagerina mūsų pasaulį. Atraskite legendinius dizainerius ir jų novatoriškus gaminių dizainus, originalius meno kūrinius, kūrybinę architektūrą, išskirtinius mados dizainus ir dizaino strategijas. Mėgaukitės ir tyrinėkite originalius visame pasaulyje apdovanotų dizainerių, menininkų, architektų, novatorių ir prekės ženklų dizaino darbus. Įkvėpkite kūrybinių dizainų.