Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Garsiakalbis

Sperso

Garsiakalbis „Sperso“ kilęs iš dviejų žodžių „Sperma“ ir „Garsas“. Ypatinga stiklinio burbulo ir garsiakalbio, esančio jo duobėje ant galvos, forma nurodo vyriškumo jausmą ir gilų garso skverbimąsi į aplinką, lygiai kaip vyriško spermatozoido ugnis į moters kiaušialąstę poravimosi metu. Tikslas yra sukurti didelę galią ir aukštos kokybės garsą aplinkoje. Tai belaidė sistema leidžia vartotojui prijungti savo mobilųjį telefoną, nešiojamąjį kompiuterį, planšetinius kompiuterius ir kitus įrenginius prie garsiakalbio per „Bluetooth“. Šis lubinis garsiakalbis gali būti specialiai naudojamas gyvenamajame kambaryje, miegamuosiuose ir TV kambaryje.

Architektoniniai Tyrimai Ir Plėtra

Technology Center

Architektoniniai Tyrimai Ir Plėtra Architektūrinis technologijos centro projektas kaip gairė integruoja architektūrinį ansamblį į aplinkinį kraštovaizdį, ramią ir malonią erdvę. Ši idėja, apibrėžianti idėją, padaro ansamblį humanizuotu orientyru, skirtu būtinam tyrėjų, kurie joje veiks, intelektualiniam panardinimui, išreikštam plastišku ir konstruktyviu ketinimu. Ryškus ir integruotas įgaubtų ir išgaubtų stogų dizainas beveik liečia pabrėžiamas horizontalias linijas, apibrėžiančias pagrindines architektoninio komplekso savybes.

Taburetė

Ane

Taburetė Ane kėdėje yra tvirtos medienos lentjuostės, kurios atrodo harmoningai, bet nepriklausomai nuo medienos kojų, virš plieninio rėmo. Dizainerė teigia, kad sėdynė, rankomis pagaminta iš sertifikuotos ekologiškos medienos, yra suformuota unikaliai naudojant kelis vienos formos medienos gabalus, išdėstytus ir supjaustytą dinamiškai. Sėdint ant taburetės, šiek tiek padidėja kampas į nugarą ir nusisukimo kampai šonuose užbaigiami taip, kad būtų užtikrinta natūrali, patogi sėdėjimo padėtis. „Ane“ kėdutė yra tinkamo sudėtingumo, kad būtų sukurta elegantiška apdaila.

Arbatos

Seven Tea House

Arbatos Arbatos salės prekės ženklas, laisvai ir laisvalaikiu imantis išsiliejančios ir išsklaidytos arbatos įvaizdį, stiprios ar silpnos arbatos užvirimo proceso idėją, nenuspėjamai transformuojantis kaip arbatos tapybos elementas skonuojant arbatą. Kasdienis žavesys, kai arbatą geriama kaip rašalas ir pirštu naudojamas kaip rašiklis, eskizuojant plačią arbatos salės šeimos mintis, vaizduojančias kraštovaizdį. Originalus pakuotės dizainas perteikia jaukią atmosferą, išreikšdamas malonų gyvenimo laiką su arbata.

Prekės Ženklo Reklama

Project Yellow

Prekės Ženklo Reklama Projektas „Geltonasis“ yra išsamus meno projektas, kuriame sukonstruota vizualinė „Viskas yra geltona“ koncepcija. Remiantis pagrindine vizija, įvairiuose miestuose bus gaminami dideli lauko ekspozicijos, tuo pačiu metu bus rengiama daugybė kultūrinių ir kūrybinių darinių. Kaip vizualinis IP, „Project Yellow“ turi patrauklų vaizdą ir energingą spalvų schemą, kad suformuotų vieningą pagrindinę viziją, dėl kurios žmonės tampa nepamirštami. Tinka didelio masto reklamavimui internete ir neprisijungus bei vizualinių išvestinių išvedimui, tai yra unikalus dizaino projektas.

Visual Ip Dizainas

Project Yellow

Visual Ip Dizainas Projektas „Geltonasis“ yra išsamus meno projektas, kuriame sukonstruota vizualinė „Viskas yra geltona“ koncepcija. Remiantis pagrindine vizija, įvairiuose miestuose bus gaminami dideli lauko ekspozicijos, tuo pačiu metu bus rengiama daugybė kultūrinių ir kūrybinių darinių. Kaip vizualinis IP, „Project Yellow“ turi patrauklų vaizdą ir energingą spalvų schemą, kad suformuotų vieningą pagrindinę viziją, dėl kurios žmonės tampa nepamirštami. Tinka didelio masto reklamavimui internete ir neprisijungus bei vizualinių išvestinių išvedimui, tai yra unikalus dizaino projektas.