Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kriauklė

Thalia

Kriauklė Kriauklė atrodo kaip pumpurėlis, pasiruošęs žydėti ir pasipildyti: jis toks žydintis, kad buvo pagamintas iš sumanios medžio masyvo maumedžio ir tiko sujungimo, esencijos viršutinėje dalyje ir kitos apatinėje. Tvirtos ir saugios rungtynės, suteikiančios ypatingą elegancijos įspūdį ir spalvingumą, kartu su jaukiai susipynusiais grūdais su visada skirtingais atspalviais, gaminančiais unikalius praustuvus. Šio objekto grožiui būdinga jo asimetrija ir harmonija, susiklosčius skirtingoms formoms ir sumedėjusiai esmei.

Pagrindinė Buveinė

Nippo Junction

Pagrindinė Buveinė „Nippo“ pagrindinė buveinė yra pastatyta ant daugiasluoksnės miesto infrastruktūros, greitkelio ir parko sankirtos. „Nippo“ yra pirmaujanti kelių tiesimo įmonė. Jie apibūdina Michi, kuris japonų kalba reiškia „gatvė“, kaip savo dizaino koncepcijos pagrindą kaip „tai, kas jungia įvairius komponentus“. Michi susieja pastatą su miesto kontekstu ir taip pat sujungia atskiras darbo erdves. Michi buvo patobulintas, kad užmegztų kūrybinius ryšius ir suprastų „Junction Place“ unikalią darbo vietą, kurią galima rasti tik čia, Nippo.

Privatus Namas

Bbq Area

Privatus Namas „Grilis lauke“ projektas yra erdvė, leidžianti virti lauke ir vėl suvienyti šeimą. Čilėje kepsninės plotas paprastai yra atokiau nuo namo, tačiau šiame projekte tai yra namo dalis, jungianti jį su sodu, naudojant didelius šviečiančius sulankstomus langus, leidžiančius sodo erdvės stebuklui įsilieti į namą. Keturias erdves, gamtą, baseiną, valgomąjį ir maisto gaminimą, sujungia unikalus dizainas.

Socialinės Žiniasklaidos Skaitmeniniai Receptai

DIY Spice Blends by Chef Heidi

Socialinės Žiniasklaidos Skaitmeniniai Receptai „Unilever Food Solutions“ įpareigojo šalies šefą Heidi Heckmann (Keiptauno regioninis klientų šefas) sukurti 11 unikalių „Spice Blends“ receptų, naudojant „Robertsons“ prieskonių asortimentą. Vykdant kampaniją „Mūsų kelionė, jūsų atradimas“, idėja buvo sukurti unikalius vaizdus ir dizainus naudojant šiuos ingredientus linksmai „Facebook“ kampanijai. Kiekvieną savaitę šefo Heidi unikalūs prieskonių mišiniai buvo paskelbti kaip žiniasklaidos turtingi „Facebook“ drobės įrašai. Kiekvieną iš šių receptų taip pat galima atsisiųsti iš „iPad“ „UFS.com“ svetainėje.

Apšvietimas Ir Garso Sistema

Luminous

Apšvietimas Ir Garso Sistema Šviesus, skirtas pasiūlyti ergonomišką apšvietimo sprendimą ir erdvinio garso sistemą viename gaminyje. Ja siekiama sukurti emocijas, kurias vartotojai nori pajusti, ir šiam tikslui pasiekti panaudojo garso ir šviesos derinį. Garso sistema, sukurta remiantis garso atspindžiu, modeliuoja 3D erdvinį garsą kambaryje, nereikia laidų ir nereikia montuoti daugybės garsiakalbių. Kaip pakabinama šviesa, „Luminous“ sukuria tiesioginį ir netiesioginį apšvietimą. Ši apšvietimo sistema suteikia minkštą, vienodą ir mažo kontrasto šviesą, kuri apsaugo nuo akinimo ir matymo problemų.

Elektrinis Dviratis

Ozoa

Elektrinis Dviratis „OZOa“ elektrinis dviratis pasižymi rėmeliu, turinčiu savitą „Z“ formą. Rėmas sudaro nenutrūkstamą liniją, jungiančią pagrindinius transporto priemonės funkcinius elementus, tokius kaip ratai, vairas, sėdynė ir pedalai. „Z“ forma yra orientuota taip, kad jos struktūra užtikrintų natūralią įmontuotą galinę pakabą. Svorio ekonomiją suteikia aliuminio profilių naudojimas visose dalyse. Į rėmą yra integruota nuimama ličio jonų baterija.

Dienos dizaineris

Geriausi pasaulyje dizaineriai, menininkai ir architektai.

Geras dizainas nusipelno didelio pripažinimo. Kasdien mums malonu pristatyti nuostabius dizainerius, kurie kuria originalius ir novatoriškus dizainus, nuostabią architektūrą, stilingą madą ir kūrybingą grafiką. Šiandien pristatome jums vieną didžiausių pasaulyje dizainerių. Šiandien patikrinkite apdovanojimus pelniusį dizaino paketą ir pasisemkite savo kasdienio dizaino įkvėpimo.