Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vyno Etiketė

Guapos

Vyno Etiketė Dizaino tikslas - sulieti šiuolaikinį dizainą ir šiaurietiškas meno tendencijas, vaizduojant vyno kilmės šalį. Kiekvienas nupjautas kraštas parodo aukštį, kuriame auga kiekvienas vynuogynas, ir atitinkamą vynuogių veislės spalvą. Kai visi buteliai yra išlyginti tiesiai, tai formuoja šiaurinio Portugalijos, regiono, kuriame gimsta šis vynas, kraštovaizdžio formas.

Vaikų Klubas

Meland

Vaikų Klubas Visas projektas užbaigia puikią teminės tėvų ir vaikų žaidimų aikštelės išraišką, parodantį aukšto laipsnio ir nuoseklumą siužeto ir erdvės pasakojime. Subtilus linijos dizainas sujungia skirtingas funkcines zonas ir realizuoja lankytojų srautų racionalumą. Erdvės pasakojimas, savo ruožtu, sujungia skirtingas erdves per visą siužetą ir verčia vartotojus patirti nuostabią tėvų ir vaikų sąveikos kelionę.

Butas

Home in Picture

Butas Projektas yra gyvenamasis plotas, skirtas keturių asmenų šeimai su dviem vaikais. Namų dizaino sukurta svajonių krašto atmosfera kyla ne tik iš pasakų pasaulio, sukurto vaikams, bet ir iš futuristinio jausmo bei dvasinio sukrėtimo, kurį sukelia iššūkis tradiciniam namų apstatymui. Neįpareigodamas griežtų metodų ir modelių, dizaineris išardė tradicinę logiką ir pateikė naują gyvenimo būdo interpretaciją.

Gyvenamojo Namo Interjero Dizainas

Inside Out

Gyvenamojo Namo Interjero Dizainas Architektūros dizainerio pirmasis nepriklausomas solo interjero projektas, pasirinkęs japoniškų ir šiaurietiškų baldų derinį, kad sukurtų jaukią ir malonią atmosferą. Medis ir audinys dažniausiai naudojami bute, naudojant mažai šviesos. Sąvoka „Inside Out“ medinė dėžė, atidengta į svetainę, su prijungtu mediniu įėjimu ir koridoriumi, kaip „vidus“; knygų ir dailės vitrinų demonstravimas, patalpos kaip „išorės“; kišenė erdvių, atliekančių gyvenimo funkcijas.

Senosios Pilies Restauravimas

Timeless

Senosios Pilies Restauravimas 2013 m. Balandžio mėn. Savininkas nusipirko Crawfordton namą Škotijoje, siekdamas atkurti senovės Škotijos bajorų originalų skonį ir suderinamą su šiuolaikiniu gyvenimu. Senovės pilies savybės ir istorinės nuosėdos išsaugotos originaliu skoniu. Skirtingų amžių dizaino estetika ir regioninė kultūra toje pačioje erdvėje susiduria su meninėmis kibirkštimis.

Nuotraukos Žurnalo Viršeliui

TimeFlies

Nuotraukos Žurnalo Viršeliui Pagrindinė mintis buvo išsiskirti iš tradicinių klientų žurnalų gausos. Pirmiausia dėl neįprastos dangos. „Nordica“ avialinijų žurnalo „TimeFlies“ priekiniame viršelyje yra šiuolaikinis estų dizainas, o žurnalo pavadinimą ant kiekvieno numerio viršelio ranka pateikia nurodyto darbo autorius. Šiuolaikiškas ir minimalistinis žurnalo viršelis be papildomų žodžių perteikia naujos oro bendrovės kūrybiškumą, Estijos gamtos patrauklumą ir jaunų estų dizainerių sėkmę.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.